Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik olyan dokumentumfilm,...

Krisztinav kérdése:

Létezik olyan dokumentumfilm, ami kizárólag házi macskákról szól?

Figyelt kérdés
Kerestem a neten, de nem találtam ilyen filmet. Ha van tudomásotok ilyen filmről, légyszi írjátok meg nekem!
2010. aug. 3. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
spektrumon,nat geo-n is vannak iylen dokumentum filmek ugyhogy tuti találsz. lehet rosszul írod be a keresőbe.
2010. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ott is körbenéztem, és semmi! :(
2010. aug. 4. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:
hát igen, nagy hiány, van olyan sorozat hogy élet az anyaméhben, ennek van olyan része hogy egy oroszlán vagy gepárd és egy házimacska vagy mindhárom fejlődését veszik végig és közben végig a macskáról szól, nagyon jó volt, bár már nem igazán emlékszem vagy 1 éve láthattam.
2010. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, az nekem is megvan! De az se teljes mértékben a házimacskát mutatja be, hanem csak a bébicica fejlődését a macskamama pocakjában! Nekem a viselkedés, társas élet, fajták, betegségek stb. témában kellene, mint amilyen a Nagy macskakönyvben is részletesen ki van fejtve!
2010. aug. 5. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!