Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel fürdessem meg a macskát?

Mivel fürdessem meg a macskát?

Figyelt kérdés

Szóval kezdem az elején. Van egy 3 hónapos kandúr kiscicám, aki elég eleven. Magamtól eszembe se jutna fürdetni, mivel a macska szépen megtudja magát takarítani. Azonban a sikerült neki kormos lennie, és világos színű. Szóval most olyan mintha szürke lenne, nem tudom mivel fürdethetném meg vagy szehetném le róla?

Próbáltam már sima vizes kendővel, meg fésűvel nem jött le. Fontos lenne mivel állatdokihoz mennénk a héten és így csak nem vihetem el.



2020. aug. 2. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Macska samponnal vagy babáknak való samponnal próbáld.
2020. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag stabil 28 -30 cfokon szélmentes helyen tedd , töröld át teljesen szárazra .
2020. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :) kipróbálom igen nem is engedem már ki a lakásból ma nehogy megfázzon bent meg jó meleg van :)
2020. aug. 2. 11:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!