Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscice kaphat laktóz mentes...

Kiscice kaphat laktóz mentes tehéntejet, ha kecsketej nincsen?

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 14:15
1 2
 11/16 Metionin ***** válasza:
81%
Mehet de csak nasinak. Nincs sok tápértéke. A legfontosabb egy jó kölyök száraztáp.
2020. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Neki már nem kell tápszer, elég nagy, hogy kiscicaknak való tápot kapjon :)

Nagyon formás!

Főt húst is adhatsz neki, belsőségeket csak keveset (máj pl még tömény neki, csak keveset belőle), sertést EGYÁLTALÁN NE ADJ neki, se abból készült dolgokat. Álveszettség nevű vírus van benne, ami emberre nem ártalmas, de a cica belepuszul. Nem gyógyítható és csak nevében veszettség, az oltás se véd ellene.

2020. aug. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a kiscice ? Esetleg egy cecelégy fajta ?
2020. aug. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Felvidéki vagyok és így szoktam mondani/írni.
2020. aug. 5. 20:13
 15/16 anonim ***** válasza:
Anyum még ad tejet a cicáinak, nem azért, mert hasznos nekik, hanem mert szeretik. :"D De csak laktózmenteset, mert a simától hasmenésük van. Ettől még szeretik. Az enyémek is szeretnék (8 évesek), de én szigorú vagyok, és nem adok. X"D Ha szereti a tejet, akkor adhatsz neki nasinak laktózmentest. ^^ De mint főétel, már rendes alutasakost és ilyesmit. Szerintem már a táppal se lesz problémája, kisebb cicám is volt már, aki úgy ette a tápot, mintha felnőtt lett volna. :3 Szalámi is "leeshet véletlenül" néha, csak figyelj oda, ne szoktasd rá, nehogy utána akarjon tápot enni. :"D Könnyen elkényelmesednek ám. :P Nagyon édes cica, sok boldogságot hozzá/vele! :D (És szerintem is cuki és érthető is, mire gondoltál kiscice alatt ^^")
2020. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*nehogy utána ne akarjon tápot enni - bocsi, nem vettem észre, hogy kihagytam egy fontos szót. XD
2020. aug. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!