Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 kérdésem is lenne egy 1...

2 kérdésem is lenne egy 1 hónapos cicáról és egy 3 hónaposról többi leírásban?

Figyelt kérdés

Van 2 cicán egy 1 hónapos és egy 3 hónapos az 1 hónapos cicánknak csipás a szeme és mikor kammilázom kinyílik mikor elalszik akkor megint össze ragad 2 napja viszont vmilyen fehér folyadék jön ki a szeméből mikor kamilázom. Lehet én gondolom túl de ez baj?---> ha vki tudd segiteni az írjon


A 3 hónapos kis cicánk gilisztás volt,de adtunk neki féregtelenitőt és azóta már nem gilisztás viszont,sovány nagyon és amit eszik álltalában kihánya,étvágya van csak amit megeszik rá 5-10perc múlva kihányja és néha sír is vki volt hasonló helyzetben vagy tudd segiteni mi lehet az oka? 3 napja kamilla teát itatok vele hátha jobban lesz tőle vagy inkább ne itassam vele



#macska #betegség #Csipa #Fehér váladék a szemből
2020. aug. 4. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Ne kammilázd!

1 hónapos?? Az az 4 hetes kb és még az anya mellett a helye! Szopiznia kéne

2020. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Allatorvos!! Mindket cicad lathatoan beteg, miert nem viszed el oket? A kamilla szarit!!! Tilos azzal kezelni a szemet, es legfokeppen ne itasd azzal a macskat se!! A csipas szem pedig macskanathara is utalhat, ami kezeles nelkul halalos es egymastol is elkaphatjak.
2020. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem gondolod túl sőt! Orvosra van szükségük mert betegek! Én már rég elvittem volna őket, kérlek te is tedd ezt!
2020. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat 2 hónapos volt a cicánk,hatott a kamilla,mást nem használtam,és már sokkal jobb a szeműk mióta kammilázom,de ma a 2 hónapos cicánk meghalt:( vmi meg csipte szegényt és emiatt lebénult mivel járni sem mozogni nem tudodt és a szája is be lilult és hideg volt már a szája és az orra fel is hívtuk az állat orvost ők azt mondták,hogy meg fog halni és így is lett mire el vittük volna elaltatni már negyed uton meghalt...
2020. aug. 5. 20:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Lusta dög voltál elvinni őket orvoshoz és meghalt egy ártatlan cica. Grat. A kamilla nem jó a szemre!!
2020. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok kerdezo, ugyes vagy! :)) Na mindegy, ez gondolom jo tanulopenz lesz. Azt a szerencsetlen macskat ami meg el, ajandekozzatok masnak, mert hamarosan ő is igy vegzi, erre merget vehetsz.
2020. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. Borecet jobb mint a kamilla.Állatorvos.

2.Azonnali állatorvos.

2020. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bocsi nem birecet hanem borsav
2020. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

1.Nem kellene az embert így letámadni

2.Egyáltalán az meg sem fordult itt egyik kommentelő fejében sem hogy lehet hogy az a macska nem is az enyém volt?MERT NEM AZ ÉN MACSKÁM VOLT!!!!!!!!!!!

3.A macska gazdájának én is ajánlottam hogy vigye orvoshoz a macskáját,de azt nyílatkozta ő dolgozik nem ér rá

4.Az ilyent aki probál segitséget kérni arra mindent csak jót nem tudnak mondani,de aki szándékosan elüti a macskát arra semmit nem mondanak!!!Jó lenne ha senki nem állitana be engem semminek!!!!!Itt ebbe a csoportban sincsenek már normális emberek!!!!Nem jutt el az agyukig hogy csipés miatt halt meg nem én őltem meg!!!!!És az orvos is azt mondta már nem lehet vele mit tenni!!!!!!És nem az ismerösöm cicáját csipte meg vmi hanem a szomszéd macskáját is és az ővé is meghalt!!!!!Hihetetlen de vannak olyan állatok ami ha meg csipi a cicát meghal!!!!!!!Lehet még nem tapasztalta senki és lehet nem is hiszi el senki de van!!!!Egyébként a szabadban bármilyen bogarakkal,pokokkal vagy akár darazsakkal össze fut a cica és mivel benne van a vadász vér játszani kezd vele tudom nekem isvan macskám!!!!Egészséges,semmi baja nincs és már egy jó ideje velem van még sincs semmi baja,de ha lenne is én nem lennék olyan bolond hogy ne vigyem orvoshoz!!!!!

2020. szept. 10. 10:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Kerdezo, te a kerdesedben azt irtad, hogy NEKED vannak macskaid. Melyik rontgen szememmel lassam, hogy ja amugy nem a tied, a szomszede? :D Amugy meg kizart dolog, hogy egy csipestol is lebenul a macska, Magyarorszagon nincsenek ennyire merges pokok/darazsak/kigyok. Maximum az problema, ha a darazs a torkat csipte meg, akkor valoban megfulladhat tole. Es egyebkent orvos allapitotta meg, hogy valami megcsipte? Mert ha igen, akkor elfogadom a diagnozist, de egyebkent nem. Akkoris tartom magam ahhoz, hogy ez a te felelosseged volt, szarul voltak a macskaid, hiszen a kerdesbol is latszik, hogy a cicak hanytak, fergesek es macskanathasak, egyszeruen betegek voltak. Es nem csinaltal semmit. Ez van.
2020. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!