Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A kislányom borzasztó hasfájós...

A kislányom borzasztó hasfájós. 1 hónapos és már mindent bevetettem. Espumisan, infacol, borogatás, torna, de semmi sem használ, csak a szélcső! Azt mondta a gyerekorvos, h akár napi 10szer is megszélcsövezhetem. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2020. júl. 26. 15:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Szoptatott baba vagy tápszeres?


A szélcsővel, inkább én óvatosan bánnék, csak végső esetekben használnám.


Ha tápszeres, próbálkoznék tápszerváltással.

Ha szoptatott, akkor a saját étrendemen is módosítanék.


Esetleg, még hintával, pihenőszékkel próbálkoznék, ha esetleg a fentieket még nem próbáltad volna.


Esetleg kendő, ami még szokott segíteni.


Kitartást!

2020. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
43%

Azt, hogy ha szoptatsz, akkor megnézném, hogy te mit eszel. Ugyanis ha nem jó kaját eszel, az ugyan úgy hat a gyerekre.

+ van amelyik tápszert nem bírja a gyerek pl. ilyen is van, és az is okoz ilyet.

2020. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

kendő is van, az átmeneti. az étrendemen már teljesen változtattam, csak diétás könnyű ételeket eszem. a Kicsi 100% anyatejes. borzalmasan mohón szopizik és ez a probléma tárgya.

rettentő levegős a pocakja, emiatt rengeteget csuklik is és volt h sugárban hányt, mivel a levegőbuborékok kilökték a kaját ( orvos mondta).

Tényleg csak a cső segített. attól félek, h kitágul a popsija vagy nem tanul meg kakilni magától, elkényelmesedik, de a doki azt mondta, hogy ez butaság, mert csak ingert kap a szélcső által és így elkezd szellenteni vagy kakilni.

Véleményt azért kérek, mert vmiért ez a 10 csövezés sok nekem és nem győzött meg.

Hinta és pihenőszék annyira nem köti még le, de már szoktatom.

2020. júl. 26. 15:14
 4/23 anonim ***** válasza:
41%
Nem szoptatod nagyon sűrűn? Legalább 2 óra t5eljen el két szopi között. A szopással sok levegőt nyel. De segíthet, ha tornáztatod. Hanyatt fekve a jobb térdét és a bal könyökét érintsd össze, majd a bal térdét a jobb könyökkel is.
2020. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

A hintát és a pihenőszéket nem is azért írtam, hogy lekösse, hanem a kicsit más testhelyzet miatt, hogy rendeződjenek a bubik a pocakban.


Ha nem sikerül megbüfiztetni teljesen, ez is segíthet, hogy nem teszed rögtön vízszintbe.


Illetve, van a lajhár vagy leopárd tartás is, ki minek ismeri, nálunk az is nagyon sokat segített.


A babamasszázs is és, hogy hason altattam.

2020. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy a technika rossz. Én felkeresnék egy szakembert.


[link]


Itt tudsz keresni hozzád a legközelebb eső tanácsadót. Sok sikert remélem sikerül megoldani!

2020. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

erről a leopárd tartásról még nem hallotam. ez mit takar?

2-3óránként szopizik . a büfiztetés szintén gond,mert hiába járkálok vele szinte egy órán keresztül, nem jön ki neki.

a tornánal azt is alkalmazom, illetve a biciklizést is.

Egy hete szinte csak hason alszik már. Én is ugy teszem, de Ő is ezt kívánja.

Több ötletem ninc ssajnos :(

2020. júl. 26. 15:23
 8/23 anonim ***** válasza:
34%

*csak diétás könnyű ételeket eszem. a Kicsi 100% anyatejes. borzalmasan mohón szopizik


Nem lehet, hogy a diéta miatt a tejed nem tápláló neki? és ezért enne állandóan?


Ugye nem iszol fehérjés fogyis italt? mert az sok mindent megmagyarázna.

2020. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

*rről a leopárd tartásról még nem hallotam. ez mit takar?


Alkarodra fekteted a picit pocakkal lefelé.

2020. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
8+ A fehérjés fogyis ital TILOS szoptatáskor és minden energiaital is.
2020. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!