Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 kérdésem is lenne egy 1...

2 kérdésem is lenne egy 1 hónapos cicáról és egy 3 hónaposról többi leírásban?

Figyelt kérdés

Van 2 cicán egy 1 hónapos és egy 3 hónapos az 1 hónapos cicánknak csipás a szeme és mikor kammilázom kinyílik mikor elalszik akkor megint össze ragad 2 napja viszont vmilyen fehér folyadék jön ki a szeméből mikor kamilázom. Lehet én gondolom túl de ez baj?---> ha vki tudd segiteni az írjon


A 3 hónapos kis cicánk gilisztás volt,de adtunk neki féregtelenitőt és azóta már nem gilisztás viszont,sovány nagyon és amit eszik álltalában kihánya,étvágya van csak amit megeszik rá 5-10perc múlva kihányja és néha sír is vki volt hasonló helyzetben vagy tudd segiteni mi lehet az oka? 3 napja kamilla teát itatok vele hátha jobban lesz tőle vagy inkább ne itassam vele



#macska #betegség #Csipa #Fehér váladék a szemből
2020. aug. 4. 14:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem fogok bizonygatni,hogy nem az enyém volt a macska én tudom és kész!!!És álltalában ha kérdezek vmit mindig a saját nevembe kérdezek!!!Nem azt mondtam hogy a szomszédé volt a macska🤦🏻‍♀️Hanem hogy az ő macskája is erre a sorsra jutott mint akinek kérdeztem ezeket
2020. szept. 11. 09:07
 12/12 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel hogy te elfogadod vagy sem🙃ez így volt az ismerősöm rendszeresen etete a macskát semmi bajuk nem volt a szem betegségen kívül és azon kívül hogy gilisztás volt amit kezelt is!!..Szerintem nem az én felelőségem,hogy más hogyan bánik az állatával bele szólásom nincs!!!Max tanácsot adhatok!!!De ha a gazdája nem mondja azt hogy segítsek neki még annyiban,hogy vigyem el orvoshoz akkor nem tudok ezzel mit tenni
2020. szept. 14. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!