Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskaháló mennyire strapabí...

Eszti28 kérdése:

A macskaháló mennyire strapabíró? Mennyire bírja azt ha a cica felmászik rá?

Figyelt kérdés
Három cicám van. Kinti cicák. Folyton felugrálna a konyha ablak párkányára. A konyhaablakon meg szúnyohgháló van amit a műanyag keret miatt nem tudtuk stabilan rögzíteni és amikor a cica felmászik rá kijön a helyéről. Macskahálót szeretnék a szúnyogháló elé felrögzíteni. Mennyire fogja a strapát bírni? Amit kinéztem fémszálas.

2020. aug. 5. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden a megfelelő rögzítésen múlik, úgyhogy ehhez érdemes szakembert hívni. Vannak direkt erre specializálódott emberek.
2020. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább attól függ, hogy hogy van felszerelve. Maga a háló, ha fémszálas biztosan strapabíró, de ha nincsen jól rögzítve, akkor csak a bajlódás van vele. Mi szakemberrel szereltettük fel, de nekünk az emeleten kellett az ablakokra, szóval ott különösen fontos volt, hogy stabil legyen.
2020. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekünk nem vált be.
2020. aug. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Van fém szúnyogháló is, ha rendes fém keretre van rögzítve, akkor jónak kell lennie.
2020. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem párom csinált az erkélyre macskahálót, elég masszívan fel lett fogatva és néha látom, hogy felmászik rá, de bírja. De nem is 4 ponton van rögzítve.
2020. aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!