Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Dorty szilika gél macska alom...

Dorty szilika gél macska alom az milyen?

Figyelt kérdés
Anyukám ilyet akar venni a cicámnak,de nem tudjuk milyen,mert olvastuk jómutkorába hogy van olyan ami Bogyós és ha megeszi akkor elpusztul mert méreg.. Ez milyen?
2010. aug. 4. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A szilikagéles alom rendkívül erős nedvesség-és szagelszívó tulajdonságú, épp ezért nem szerencés ha a cica eszegeti. De miért enné, az enyém sem szokta kóstolgatni.
2010. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De az én cicám az olyan hogy a zsepkendőt szagatja szét,meg a vattát... Mindig elveszem tőle..

Azért kérdeztem hogy szerinted azt nem rágná?

2010. aug. 4. 12:01
 3/12 A kérdező kommentje:
zsebkendő* bocsi
2010. aug. 4. 12:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, meg kell figyelni, amikor egész nap otthon vagy vele.
2010. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2010. aug. 4. 12:03
 6/12 A kérdező kommentje:
Amugy nem fajtiszta és szeret kint lenn,de szoba cica.. De azért napi 2-3 órát kint van
2010. aug. 4. 12:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél neki olyat, mert az én kiscicám is olyan mint a tiéd, és nekem összeragadt tőle a szája, mert amint nyállal érintkezik odaragad. Majdnem megfulladt a cicám:S
2010. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Mert anya azt mondta hogy ez lenne a megfelelő mert sokáig nem kell cserélni
2010. aug. 4. 13:27
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát nagyon jó!!

Nekem két felnőtt macskám van, és két hétig nem kell cserélni! Egy hete cseréltem utoljára almot, és ha most beledugnám a fejem az almotálcába, sem lenne semmi szaga.

Az én egyik cicám is meg akarta eksözör kostolni, de ez a módszer bevált: Amikor elöször használjátok, keverjetek bele egy kicsit a régi használt alomból, és akkor nem fogja megenni, tudni fogja mire való. :)

2010. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is szilikagéleset használok, de eszébe sem jutott megenni. Tényleg sokáig kitart és nem büdös.

Tescoban pl ezt a Dortyt meg egy másik fajtát lehet kapni. A Dorty sztem nem olyan jó, mint az a másik...

2010. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!