Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le a cicám a...

Hogy szoktassam le a cicám a töltő rágásról?

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Fiatal ? Nőnek a fogai , ha idősebb unatkozik ingerült .
2020. aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Pakold el a töltőt.
2020. aug. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1# négy hónapos

2# igyekszem, csak nem mindig sikerül és próbálok egy hosszú távú megoldást találni

De köszi a válaszokat

2020. aug. 7. 10:33
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

2-es vagyok


Egyébként osztom az 1-es véleményét. Nyilván a legjobb, ha elkerülöd, hogy olyat csináljon, amit te nem akarsz, de tudom, hogy ez nem mindig lehetséges. Ha meglátod, hogy rágja, ne büntesd, hanem kezdj el vele játszani, tereld el a figyelmét. Jobb, ha te fárasztod le. :)

Illetve kínálj fel neki valami alternatívát. Lógass fel neki például direkt erre a célra vett bőrszíjakat (ez csak egy ötlet). A rágás természetes viselkedés, tehát a cél nem az, hogy leszoktasd róla, hanem hogy megtanítsd neki mit lehet és mit nem.

Még kicsi, tele van energiával, de le fog nyugodni. :)

2020. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Én sosem voltam mániákus rendrakó, de amióta macskáim vannak, azóta megtanultam mindent elpakolni magam után. :D a töltőket is, a tányérokat is azonnal elmosom, a poharakat nem hagyom a konyhapulton stb. Szóval javaslom tedd el!
2020. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Az enyéim még 10évesen se nyugodtak le,sőt a legidősebb cicám a legrosszabb és legenergikusabb!A kicsik-másfél és3 éves-egésznap pörög,de csak lájtosan.A régi töltőmet is az akkor8éves cicám rágta el,de ez a mostani elég vastag+csak akkor töltök,ha otthon vagyok és tudok rá figyelni!
2020. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Rúgd oldalba!
2020. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!