Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SAMSUNG Galaxy J3 mobilhoz...

SAMSUNG Galaxy J3 mobilhoz kapott töltő használata gyors és normál töltéshez ? Milyen USB kell ?

Figyelt kérdés
Használt mobilt vettem melyhez : EP-TA20EWE adaptert kaptam! Nem tudom ez hozzá való ? mivel 9 és 5 Volt is rá van írva ! Neten olvastam van USB A-B-C jelű ! Nem tudom én egy fehér kábelt kaptam . vele. Honnan tudom hogy 5 vagy 9 V ad-e le vele ? A gyors töltéssel nem akarom a jó akksit tönkre tenni !Ebben kérek segítséget !

#EP-TA20EWE adapter (mobil)
2020. aug. 6. 20:43
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Mindegyik 5 V-ot ad le alapból és kizárólag a telefon utasítására képes emelt feszültségre váltani.

Mert a mérnökök nem hülyék. Akik tervezték.

Ahogy mondani szoktam, minden USB-t úgy dugsz, ahogy akarsz.

Mert bolondbiztosra van tervezve.

2020. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Picit zavaros, amit írtál, de a kábel színe mindegy😂

Ez a adapter amire 9 és 5V is rá van írva, ez csak gyorstöltő lehet (szerintem samsung).

Na ezzel ne töltsd.

J3 hoz sima 5V 2A töltő jár

Ilyet keress otthon és ezzel töltsd.


9V gyors töltés, 5V normál töltés (telón tudod beállítani, hogy melyiket szeretnéd)

2020. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az "5V/2A or 9V/2A" töltővel is nyugodtan tölthetsz bármilyen telefont, ami csak az 5V/2A-t tudja kezelni.


Amíg a telefon "nem utasítja" a töltőt a nagyobb feszültség küldésére, addig a fej csak az 5V-ot fogja adni.


Tehát egy "sima" töltésre képes telefont nyugodtan tölthetsz "gyorstöltővel", annyi, hogy ilyen esetben a gyorstöltő csak az "alap"-ot adja le (5V/2A)

2020. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
"Picit zavaros, amit írtál, de a kábel színe mindegy" erre reflektálnék ! Mivel ilyen adapterrel-töltővel még nem találkoztam , ezért tömérdek üzletet átnéztem be írva "EP-TA20EWE adaptert" és így kerestem 2 helyen az volt a leírásban mivel van 5-és 9 volt így az USB elnevezése is "A" ill "C" ezek nem egyformák (sőt a színük se !! ) -mivel a "C" nagyobb ampert ad át és gyors töltésre alkalmas ! Sajna az üzletek nevét nem jegyeztem meg :( EGYSZÓVAL ez kavart be nekem !! -és írtam azt,hogy fehér színű az USB kábele ! A teló pontos neve fentebb olvasható -ahhoz kaptam-csak nem voltam biztos tölthető-e vele .(használtan vettem)
2020. aug. 7. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!