Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 8 hetes kiscica mikor fog...

8 hetes kiscica mikor fog tudni feljönni a lépcsőn és le is menni? Sajnos nem tudom felhoznmi, nem akarom hogy leessenek, de így egyedül vannak a földszinten. jobb lenne ha itt aludnának.

Figyelt kérdés
pár napja kaptam őket.
2020. aug. 7. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megnőnek olyan hoszúra, hogy rendesen elérjék a következő lépcsőfokot. (Azért nem írtam kort, mert ez macskafajtától és lépcsőtől függően ez elég változó.)

Amúgy ha felhozod őket, és valami (elég magas) dobozzal elzárod a lépcsőt, akkor sem fognak leesni.

2020. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sima házi kiscickányok, a lépcső meg meredek. kiesnek a korlátnál. nem tudom az egész feljárót elkeríteni :(
2020. aug. 7. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felviszed az emeletre, és bezárod a szobád ajtaját magatok után, akkor nem lesz baleset.
2020. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jobban mondva te vagy egyedül az emeleten. :)

Old meg, szerezz kartont, kötözd rá a korlátra is és a lejáratot széppen elbarikádozod.

2020. aug. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázni kell, mert nincs szomorúbb látvány, mint egy gipszelt lábú kiscica.
2020. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Doros ***** válasza:

Jobb, ha akkor mennek csak fel, amikor már képesek rá. Lehetne barikádozni a korlátot és a lépcsőt, ahogy Anna27 írja, de szerintem megtalálják az apróbb réseket is.

Ha éjszakára be tudod csukni őket a szobádba fent, az is jó megoldás. Este felviszed őket. Hányan vannak?

2020. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már pár nap után simán ügyesen, lépcsőről lépcsőre mentek jöttek. már megoldották :D
2020. szept. 1. 22:07
 8/8 Doros ***** válasza:
Remek! :D Édes pofák lehetnek! Hányan vannak?
2020. szept. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!