Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik szájon át beadható...

Létezik szájon át beadható gyógyszer cicának fülatka ellen?

Figyelt kérdés

A probléma egy ideje fennáll.


Vettem már neki erre folyadékot, de nagyon tiltakozik ellene.Olyan, hogy vagy be kell cseppenteni, vagy fültisztítót belemártani és tisztítani neki.Napi 3x kellene csinálni.

Mindkét módszer alkalmazása esetében rúg-kapál, harap,karmol, fúj.



Azért kérdezem ezt, mert például bolhák ellen szájon át beadható gyógyszert kap.Ami, szerintem hatékonyabb, mint a csepegtetős.



2020. aug. 9. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szájon át szedhetőt nem tudok, de az Advocate egy rácseppentős cucc, nem a fülébe kell, hanem a tarkójára, akár a bolhairtót. Hatékony. Nagy fülatkás kóbor cicát fogadtunk be, párszor lekezeltük vele és teljesen elmúlt. Észre sem veszi a kezelést. Állatorvos sem tudott jobbat ajánlani nekünk.
2020. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem is az Advocate jutott eszembe, az rendes spot-on.
2020. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Számtalan rácseppentős bolhariasztó atka ellenes cucc is egyben. Próbáld meg azokat
2020. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!