Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 hónapos kiscicának lehet...

1 hónapos kiscicának lehet baja, ha néha megkóstolja a felnőtt konzervet?

Figyelt kérdés

Ma adtam a macskámnak egy kis konzervkaját, és mire visszatettem a helyére, az egyik 1 hónapos cicám bele volt "tenyerelve" a tálba, és ő is evett. Elvittem onnan, de már megevett egy pár húsdarabot, féltem egy kicsit, hogy még nem bírja megrágni, és megakad a torkán, de szerencsére nem lett semmi baja. Az anyja rendszeresen szoptatja, tehát a szükséges tápanyagokat megkapja.

Az lenne a kérdésem, hogy lesz-e attól baja, ha ő is beleeszik a felnőtt konzervbe? Vagy figyeljek oda, hogy ne egyen semennyit belőle? Megakadhat a torkán? Ha igen, akkor honnan tudom majd, amikor már képes lesz alaposan megrágni? Előre is köszi.


2020. aug. 10. 14:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Wow, köszi a hasznos válaszokat! Akkor mostmár lassan veszünk nekik kölyöktápot, mert jelenleg csak felnőtt van itthon.
2020. aug. 10. 16:38
 12/12 anonim ***** válasza:
33%
Én se tudom miért lettem lepontozva,pedig az állatorvos javasolta,hogy adjunk neki kicsikre vágva.
2020. aug. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!