Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskahordozó nélkül miben...

Macskahordozó nélkül miben lehet még szállitani a macskát?

Figyelt kérdés
Orvoshoz kéne vinni, de nincs meg a hordozó ajtaja.
2020. aug. 11. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

A csomagtartóból előre tud jönni? Mert ha nem viheted ott. Vagy pl. egy kartondobozt celluxozz le alaposan.

Mindenképpen szerezz be hamarosan egy új hordozót, ezek csak átmeneti SOS megoldások.

2020. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bkv-val megyünk :/
2020. aug. 11. 10:44
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Kölcsön nem tudtok kérni egyet? A macskahordozó ajtaját nem tudjátok pótolni valamivel (rátenni egy kartonlapot és leragasztani, ragasztót, ollót viszitek a dokihoz, hogy visszafelé is be tudjátok zárni)?
2020. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Én hátizsákban szoktam vinni, figyelve, hogy ne tudja kinyitni, kibújni belőle, de levegőt kapjon.
2020. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Én tetőt szereltem a biciklim kosarára. De ez nem instant megoldás, neked meg most az kell, úgyhogy én is a hátizsákot vagy az ajtópótlást javaslom, ha hirtelen nincs honnan szerezni egy másikat.
2020. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Szerezz ra valami szellőset ajtonak , bármit ,sehogy se zard fedd le teljesen , csak kapjon levegőt mert a járatokon 35 cfok es felett van !!!
2020. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
92%
Esetleg ha egy papír/kartondobozra vágtok kis lyukakat, hogy kapjon levegőt? Közben meg fogjátok a tetejét, hogy ne tudjon kimászni belőle. Bár nem tudom, hogy mekkora a cica, de mi amikor kicsi volt és nem volt hordozója, így oldottuk meg.
2020. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokaat! 😊
2020. aug. 11. 13:45
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem kartondobozból vágj rá ajtót és ragaszd rá.

Hátizsákban, dobozban ilyen melegben rosszul lenne.

2020. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Kartondobozba szokták a kiscicákat/nyugodtabb cicákat vinni az állatorvoshoz. Ha van a közelben állatvédő egyesület kölcsön lehet kérni pár órára egy hordozót. Szívesen szoktak adni sok helyen.
2020. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!