Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a macskahordó táskáról?

Figyelt kérdés

Mostanában reklámoznak egy bizonyos online áruházban egy olyan táskát ami olyan mint egy hátizsák, és az oldalán egy kerek műanyag ablakon tud kikukucskálni az állat. Csak ülni tud benne, teljesen be van zárva, be van cipzározva a táska, és alul van pár szellőző lyuk. Énszerintem borzalmas, a puszta látványától klausztrofóbiám lesz, de szerintem a macskám is sokkot kapna ha betenném egy ilyenbe.

Hosszú útra még mindig a legjobb a hagyományos macskahordó doboz, amiben tud mozogni is, puha takarót alá tenni, rövid távra meg minek vigyem magammal? Szerintem neki a legjobb helye a saját környezetében van. Nem hiszem hogy ezt élvezik, hogy egy lyukon kukucskálhatnak ki szinte mozdulatlanul. Nem tudom ismeritek-e a terméket, nem akarok linkelni, mert szerintem letiltanák a kérdésem a negatív reklám miatt, volt már ilyenre példa.


2018. nov. 24. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy ha valakinek fáj a dereka, nem tud nehéz macskahordó dobozt cipelni.
2018. nov. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem tök jó, sokkal praktikusabb, mint a sima hordozó, és még ki is lát belőle normálisan.
2018. nov. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
92%
Minden kisállathordozóba teljesen be van zárva.
2018. nov. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Ismerem. Meg szerintem pénzkidobás, én csak 9-11E Ft-ig láttam az árakat, míg egy rendes hordozó 2-5E Ft-ba kerül. Nekem hagyományos van. És szerintem jobban elfér benne a cicus, szelősebb...
2018. nov. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

A kép csalóka, láttam ilyet élőben (nem ugyanazt, amit az adott oldal hirdet, de ugyanilyet), a cica el tud benne feküdni, oké, nyilván nem kinyúlva, de veknikenyérben :), és ugyanúgy van megoldva a szellőzése, mint bármely textil kisállathordozónak.

Nyilván nem állatorvoshoz, mert oda felesleges, meg kocsiba se kell ilyen, de mondjuk egy hosszabb útra tömegközlekedéssel, ahol csomagokra kell figyelni, meg arra, hogy a tömegben ne rúgja fel senki a hordozót, sokkal praktikusabb, gazdának is, cicának is.


Amivel nekem kételyeim vannak, hogy az adott oldal alapvetően nem kisállatfelszereléssel foglalkozik, így gyártóról, származási helyről semmit nem tudni, például hogy megfelel e biztonsági előírásoknak... (Ha egyre gondolunk, rendeltem már tőlük terméket, és csak a saját maguk által fordított terméktájékoztatót kaptam, az ő adataikkal. Nekem adott esetben nem volt gond, de ennél zavarna.)

Ha a fenti nem lenne, meg nem lenne ilyen nevetségesen drága, én valószínűleg kipróbálnám. Mikor utcán láttam, már akkor is nagyon tetszett. :)

2018. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!