Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitévő legyek ebben a helyzetben?

Mitévő legyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Kertes házban lakunk és van két imádott házi cicánk.


Van hogy bent vannak, de az éjszakát többnyire kint töltik.


Ma a szomszédnő megállított egy szóra, hogy valamit csináljunk a macskákkal mert éjszaka az egyik beugrott náluk a nyitott ablakon és halálra rémült ...

megkért hogy éjszakára csukjam be őket.

Mellékesen megjegyezve mert ha nem és többször beugrik akkor nem akarnak rossz viszonyt de lehet a macska elfog tűnni.


Kérdem én ilyenkor mitévő legyek?


A macska az macska.. Nem kötheted meg sem rakhatod kenelbe..


Említettem nekik milenne ha vennének szúnyoghálót, hát még majdnem neki állt feljebb hogy ő nekik erre nincs most pénzük, más terveik vannak.


🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️


2020. aug. 12. 12:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Most miért nekem puffogsz? Hol érdekel a macskád szerinted? Elmondtam mit tehetsz, ha nem érdekel vagy nem jó keresel más megoldást. :)

Nem mintha az állatkínzàs mellett lennék, de nem tudod megváltoztatni egyik szomszédod sem.

Amúgy a kutyáját simán elvitetgeted menhelyre...

2020. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.

Jobban oda fogok figyelni a cicukra, és találok megoldást a helyzetre.

2020. aug. 12. 13:28
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
És ha esetleg te vennéd meg a szúnyoghálót a szomszédnak?
2020. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
86%

Szép, hogy még neked áll feljebb...Milyen jogon várod el, hogy a szomszéd a SAJÁT HÁZÁBAN HOZZÁD alkalmazkodjon? Kicsit vegyél már vissza.

Mellesleg csak felhívom a figyelmed, hogy azzal sem fogsz tudni mit kezdeni, ha a csavargó macskáid egyszer olyan kertbe tévednek, ahol kutya van és az kinyírja őket. Mivel hogy a kutya van a saját helyén, a te macskáid meg nem. Szóval nem ártana vigyáznod rájuk, az ő érdekükben.

2020. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
19%
Én is azt javasolnám, hogy ajánld fel hogy kifizeted a szúnyoghálót, így megmarad a jó viszony is! Nem szabad fenyegetőzni, mert csinálnak valamit a cicákkal! :(
2020. aug. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!