Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolhairtó ellenére is tele...

Bolhairtó ellenére is tele van a cicám bolhával, mitcsináljak?

Figyelt kérdés

[link]

Pontosan ugyan ezt vettük neki a fressnapfba az eladó tanácsára eléggé meggyőző szöveggel eladta nekünk "lakásban ahogy megy a cica úgy irtja az esetleges bolhakat" meg ilyesmik... Nem tudom de az biztos hogy szegénykémnek még az arcocskáján is mászkálnak a bolhák, és tele van fekete kosszal a bundája gondolom bolha kaki, vagy a pete. Ma vettem neki észre hatalmas bolhák vannak ahogy jobban át néztem a szőrét. Mielőtt jönne hogy nem figyelek a cicámra de figyelek, csak nem nézegettem ennyire a szőrét. Feküdt rajtam filmezés közben és szemem sarkából láttam hogy mászik valami az arcán majd a szőrébe vissza mászott na ekkor felültem és át néztem a bundáját.

A lakásban nem vettem észre hogy lenne bolha remélem nem fog elterjedni. 4 hónapos a drágám kinti volt, de már csak is bent van panelban lakunk nincs másik cica akitől vissza fertőzött volna. Más cseppet kéne neki venni?

Furdetni semmiképpen nem akarom szerintem neki egy kín lenne meg nekem is...



2020. aug. 22. 17:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Pedig az orvos is azt fogja mondani, hogy azt vegyél.


Nincs rá injekció meg semmi más.


Ezt nem tudom milyen, amit te vettél, de van olyan ami a petéket is pusztítja.


A lakasba ,az insedcitid 2000 ez használd.

Lehet hogy nem jól írtam a nevét.


De ha lenne a lakásba,akkor az csipne titeket is.

Nem válogat.

Szerintem egyszerűen a macskadban maradt bolha, nem irtotta ki teljesen a csepp.

Az sem mindegy hogy és hova csepegeted. Jól csináltad?


Az is lehet probléma,mert N szövődik fel teljesen és akkor nyilván nem is hat.


Ha egyszerűen betartanad a csepegtetest, tehát megnézed meddig hat a csepp, és utána kapna a következőt, akkor megszűnik a problema.


Akár a cipotalpon is beviheted A bolha petet.

Máshonnan is hazavihetsz.

Fereghajtot is ajánlatos neki, adni. Azt is beviheted kintről.

2020. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Akkor inkább hagyjuk a dokit?

Miota itt van nem voltunk vele még orvosnál.

2020. aug. 23. 22:26
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el vele orvoshoz, valószínűleg biztosabbat tud mondani, mint az átlagos macskatartók.
2020. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!