Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Esélyes hogy veszett volt a...

Esélyes hogy veszett volt a macska?

Figyelt kérdés
Találtam egy látszólag benti macskát, barátságos, bolhamentes, viszonylag ápoltan nézett ki. Hazahoztam, amikor beraktam volna a hordozóba, kiugrott az ölemből és véletlen a karomba akasztotta a karmát. Megetettem mert nagyon éhes volt. Egyáltalán nem támadott meg, játékos volt. Elvileg a veszettség torokbénulást okoz náluk meg nyáladzást, semmi ilyen nem volt. Viszont ha lappang benne akkor van esély rá hogy én is elkaptam?

2020. aug. 23. 00:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Pontosan mi volt a terved a macskával, hogy csak úgy fogtad és hazavitted úgy, hogy szemmel láthatóan van gazdája, aki nem te vagy?
2020. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nyávogott, gondolom éhes volt ami látszott is rajta. Azért vittem fel mert mire kihoztam volna a kaját, lehet már nem lett volna ott. A szemmel láthatóan gazdájának meg gratulálni tudok hogy egy ilyen talpra esett macskát sikerült elvesztenie.
2020. aug. 25. 23:02
 13/22 anonim ***** válasza:
88%

A macskák remekül képesek előadni a "bár öt perce ettem, már évek óra éhezem" magánszámot.


Te meg egy tolvaj vagy. És ha egy kislány sírt volna a cica után??

2020. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Milyen kislány sírt a cica után az éjszaka kellős közepén? tolvaj vagyok? bizonyítsd be hogy a macskának van gazdája. Nyakörv nem volt rajta. Sok sikert előre is! addig meg ne merj tolvajnak nevezni te senkiházi :D
2020. aug. 25. 23:09
 15/22 A kérdező kommentje:
(Főleg úgy hogy utána visszavittem oda ahol találtam)
2020. aug. 25. 23:10
 16/22 anonim ***** válasza:
Lol de kis mimózalelkű valaki
2020. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Lol erre már nem tudsz mit írni mi? :D de azért remélem ilyen jól bánsz a szavakkal kevésbé megértő személyek ellen is a való életben. Lehet hogy tolvajnak nevezni másokat neked nagyon vicces dolog, van aki nem szóban díjazza ezt.
2020. aug. 25. 23:16
 18/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem, csak nem érdekel. Attól még tolvaj vagy. Szevasz.
2020. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem is tolvaj :D

Szégyelld magad!

2020. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
szégyellem majd hogyne te szerencsétlen :D
2020. aug. 28. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!