Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskák és a fogváltás?

Katona Dius kérdése:

Macskák és a fogváltás?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm azért nem akar több kiscicát, mert mindig elpusztulnak fogváltáskor. Egyértelmű túlzás, de a kicsikéim 3 hónaposak, lassan kezdődik náluk a fogváltós időszak. Tényleg van-e esély rá, hogy elpusztulnak a fogváltás miatt, illetve hogyan előzhető meg a baj?

Tudok-e tenni bármit, amivel megkönnyítem nekik ezt az időszakot?



2020. aug. 24. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy pusztulnak el fogváltástól :D De biztos jól tartja őket, hogy három hónaposan elpusztulnak... Vagy csak földhöz csapdossa őket és azt hazudja, hogy a fogváltás miatt van.

Amúgy kb. ugyanaz, mint egy kisgyereknél: jó, ha vannak játékai, amiket rágcsálhat.

2020. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem pusztulnak el a fogváltástól. Amivel megkönnyítheted a fogváltást az az, hogyha veszel neki valamilyen rágókát.
2020. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha elpusztulnának fogváltáskor már kipusztult volna a faj...

Nem tudom mit csinál az ismerősöd a macskákkal, de biztos nem a fogváltásba pusztulnak el.

2020. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mind a három előttem szólóval egyetértek. Konkrétan én észre sem vettem a fogváltást a cicáimnál pedig bentiek.
2020. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!