Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintem eltört a lába a...

Szerintem eltört a lába a macskámnak, de apa nincs itthon, így nem tudjuk orvoshoz vinni. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Apa dolgozik és a legközelebbi kórház 30 km-re van. A cica 2,5 hónapos. A 3 m magas melléképületpadláson alszanak, ahonnan ő még a létrán nem tudott lemászni, így arra gondoltam, leesett az este.

Biztosan nagyon fáj neki, húzza mindkét lábát, de gyógyszer tsemmiképp nem adok neki, nehogy még nagyobb bajt csináljak.Rögzítsem? Mivel?

Előre is köszi!

17L


2010. aug. 5. 15:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na van már valami hír a cicuról? Voltatok végül is dokinál?
2010. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Apa 7 kor ért haza, 6 kor bezárt a rendelő. Hívtuk az orvost, ő azt mondta be kell venni, így el sem jött megnézni, mert úgysem tud vele mit csinálni. Lehet, hogy meg kell műteni, így reggel ez lesz az első. A nyitásra már ott leszünk. Nagyon félek az éjszakától:(

De nem tudnám elvinni...még ha akarnám se...taxi...hát annyira nem állunk jól, a buszra meg nem merem, még a lakásban is nagyon fél...mindenesetre köszönöm mindenkinek!

2010. aug. 5. 21:46
 13/15 anonim ***** válasza:
Na mi van a cicussal???Remélem rendbe fog jönni!!!!
2010. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
Buszra egyébként külön jegyet kéne fizetni a macskának.
2010. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nah szia mivan a cicukáddal???
2010. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!