Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák érzékelik a szelleme...

A macskák érzékelik a szellemeket?

Figyelt kérdés

Azért jutott eszembe ez, mert nagyon rég olvastam erről, hogy máshogy érzékelik a körülöttünk lévő világot.

A cicám időnként szokott olyat, hogy játszik, elvan, majd minden előzmény nélkül hirtelen odanéz egy pontra, felfújja magát,tág pupillával néz, van, hogy fúj is, de nincs ott semmi.. Még ablak sem. Ilyenkor felveszem, megsimogatom, beszélek hozzá, de úgy bámul arra a pontra, mintha lenne ott valaki... Kissé ijesztő, főleg este.. Lehet, hogy rossz kategoria, de kíváncsi vagyok, hogy szokott e ilyet más macskája csinálni? Amúgy semmi baja a cicámnak, teljesen egészséges. A lakás, ahol lakunk egy idős bácsié volt, aki itt töltötte az utolsó heteit.

Mit gondoltok?

Normális válaszokat légyszi!



2020. szept. 4. 14:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%
Talán igen, talán nem. Én hiszek abban, hogy a macskák olyanokat is látnak amit az emberek nem, az lehet pl. spirituális. De ki tudja. :)
2020. szept. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Kitörölték innét az igazságot, pedig az a helyzet, hogy macskák nem léteznek.
2020. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
És azok sem akik pirosoztak. A Covid vigye el őket! :D
2020. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!