Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van valaki aki látja, hallja,...

Van valaki aki látja, hallja, vagy csak érzékeli a szellemeket?

Figyelt kérdés
14 éves leszek áprilisban. Állítólag 15 éves koromra hallani és látni is tudom majd a szellemeket. Ez eddig biztos. Most csak érzékelem őket, ezt meg is szoktam. De a látás és a hallás elég hátborzongató. Van valaki aki színtén érzékeli őket, nenát hallja vagy látja is őket? Ha igen, akkor eltudná magyarázni hogy az milyen, hogy szokta meg? Kritizálókra, és olyanokra akik ebben nem hisznek, azokra nem vagyik kíváncsi.

#látás #érzékelés #szellem hallás
2014. márc. 24. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nincs. És te sem leszel olyan.
2014. márc. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Bizonyos pszichiátriai betegségeknél előfordulhat hogy az ember nem létező lényeket lát...
2014. márc. 25. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Mivel a tudomány szerint nincsenek szellemek, ezért a kérdésed itt értelmetlen. Menj át az ezotériába, ha nem érdekel a tudományos válasz.


Amúgy a tudomány kezdi felfedezni, hogy mitől van olyan érzésed, mintha szellemet tapasztaltál volna meg. Létezik testen kívüli állapot érzése, létezik alvási paralízis, és ezek közben gyakran van ilyen érzés is.

Ha tényleg a tudományos igazságok érdekelnek, akkor normális kérdést írjál ki (amiben pl. nem szerepel a "hit" szó).


Ja: és várj 15 éves korodig. Azt ugyanis nem hiszem, hogy ébren, normál tudatállapotban látni is fogsz szellemet. Az is inkább alvási paralízisben szokott bekövetkezni.

2014. márc. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Oké, teljesen rendben van az, hogy nem hisztek ebben, és nem hiszitek el amit leírtam. De én akkor is elhiszem, mert érzem. Nincs itt semmi más. A kérdésem teljesen normális, amúgy is sokan Vannak olyanok, akiknek van ilyen képességük, nem csak mondják.
2014. márc. 25. 13:54
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha érzed, akkor fordulj szakemberhez, ő nem fog hitetlenkedni, hanem meg fog vizsgálni és kezelni fog.
2014. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Igen, ha sokszor van alvásparalízised, az nem egészséges és kezelni kell.

Amúgy meg senkit nem érdekel, hogy mi miben "hiszünk". Ha szellemeket látsz, az lehet valaminek a tünete (fáradtság, kialvatlanság), ill. lehet egy komolyabb betegség is, pl. agydaganat jele. Ha tényleg ilyen tüneteid vannak, akkor oda orvos kellene.

2014. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj, nem kamuzok. Én évek óta hallottam hangokat, szüntelenül csak én a családban, nagyon ritkán a tesóim is egyszer egyszer.

Örültem volna megmondom őszintén, ha csak skizofréniáról van szó, mert arra beveszem a gyógyszert és kész.

De nem az volt. Még telefonra is felvettük, többször! a hangokat, úgy, hogy mindenki csendben volt, vagy csak én beszéltem valamit, vagy énekeltem a telefonra, akkor is ott volt valami démoni hang/beszéd. Tesómat, mikor nagyon rossz úton volt, és a halál felé tartott a pszichés betegsége miatt valami többször is a nevén szólította hangosan, amit a másik tesóm is hallott.

Szellemek nincsenek. Vagyis vannak, de azok vagy a mennyországban vannak Istennél, vagy a pokolban vannak. Démonok és angyalok jöhetnek a földre, az ember halála után már nem járhat kelhet a földön.

Nekem démonokkal volt dolgom. Még a mai napig van, hogy hallom, de már sokkal könnyebb, Isten nagyon sokat segített :)

Az egyik hangon gondolkodtam, hogy talán angyal lehetett, mert teljesen más volt mint a többi hang, egyáltalán nem e-világi, semmihez sem hasonlítható, de annyira erőszakos volt és annyi félelmet sugárzott, hogy tuti nem az volt.

Ezek a lényeg nagyon gonoszak. Semmi más céljuk nincsen, csak hogy az embereket rossz útra térítsék, letérítsék az útról, vagy félelemben tartsák.

Annak örülök, hogy látni nem láttam őket, mert szívrohamot kaptam volna az biztos...

Igazából a sátán szereti a világosság angyalának tettetni magát, ezért aki befolyásolható, avval még azt is elhitetheti, hogy ő milyen jó szellem, stb. szép alakot is képes felvenni( bár szerintem ezt inkább csak tudati szinten), ami azért gáz, mert félrevezet, elszakít Istentől és magához láncol. És ezt sokszor úgy, hogy észre sem veszed.

Egyenlőre, amíg nem hallod őket ( mert egyáltalán nem biztos, hogy így lesz, sőt alig van rá esély), addig ne stresszelj ezen, mert tönkrevágod vele már most az életedet.

Ha tökéletes biztonságban szeretnél élni, ajánlom Jézus Krisztust, Istent. :)

2014. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tök rendes vagy, hogy ezt most elmondtad. Semmi bajom nincs, amivel orvoshoz lehetne fordulni. Tudok normálisan aludni, mondom hogy semmi bajom nincs. Vannak jó, és rossz szellemek. Vannak akik segíteni akarnak, vannak akik rosszat akarnak. És nem csak a mennyben vannak. Pokol nincsen, tudom. Nem érdekel hogy ki mit mond. Egy játékos jóslattal derítem ki, amiket senki sem tudhat biztosra. Nem démoni hangokat hallok, semmit sem hallok. Csak érzem a szellemek jelenlétét. Nem beszélnek hozzám meg semmi. Csak egyszerűen itt vannak. Oké, oké, isten nagyszerű, tudjuk. De nem értem hogyha benne tudtok hinni, akkor a szellemekben miért nem? És miért nem hisztek nekem sem?
2014. márc. 26. 16:54
 9/19 anonim ***** válasza:

Jó...


Ezt meg ki a halál mondta nekd??

2014. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Csak szólok kérdező, hogy ha ezeket komolyan elhiszed, vagy tényleg hallod, akkor beteg vagy. Mindenképpen orvos kellene hozzá, mert ez lehet magas vérnyomástól kezdve sok minden.

Végül is nem mi fogunk véglegesen lesérülni majd...

2014. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!