Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az állatok pl:kutya, macska...

Az állatok pl:kutya, macska tényleg látják, érzékelik a szellemeket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Amíg valamelyik állat biztosan meg nem mondja mit látott, csak feltételezés az egész.
2011. dec. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, de a hőt, vagy a testnedvek áramlását azt igen..


A National Geographicon volt egy film a ragadozókról, hogy vadászat közben látják az áldozaton a verőerek helyét, hogy hova harapva a leghatásosabb a gyilkolás.


Szóval a nagyereket reflexből megtalálják az emberi testen is, ha a helyzet úgy hozza.

2011. dec. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sőt a cápák az elektromosságot is érzékelik, az ember által keltett elektromos impulzusokat is a vízben.


Amúgy nem látják a szellemeket...

2011. dec. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen, könnyen érzékelhetik.
2011. dec. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen ..egyszer gépeztem éjszaka és felugrott a macskám felálló szörzettel az asztalra és morgott a mögöttem lévő fal felé .. aztán kihívott a konyhába és ő is kijött és nem jött vissza szobába ..a nappaliban éjszakáztunk félig aztán meguntam és visszajöttem aszobámba .d.e nagyon durva volt morgott és tett előre lépéseket mintha fenyegetőzni hogy ne merjen közelebb jönni a mögöttem lévő dolog.. én szerintem látják vagy ahogy a felettem szóló írta valahogy érzékelik
2011. dec. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 csörgőfan2124 ***** válasza:
0%
A szellemek már elavultak semmi magyarázat nincs rá ez nem a középkor hogy higgyünk a szellemekben! És a videókban Látott szellemek meg még nagyobb átverések Pohotoshopal olyan Szelemet csinálok neked!
2011. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Napkiraly ***** válasza:
79%
investigation discovery állati kísértetek c. műsora szerint ja (zöld kezet kérek). Kutya megijed, macska megtámadja.
2012. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen ott én is láttam ilyet
2012. jan. 2. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!