Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák szeretnek macskák...

A macskák szeretnek macskák lenni?

Figyelt kérdés
A macskák szeretnek macskák lenni?-mivel a legtöbb ember mellett él,úgy élik le az életüket, abban a hitben, hogy egyszer ők is emberek lesznek?

2020. szept. 5. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
???
2020. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
😁😁😁
2020. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Szeretnek macskák lenni mert abban a hitben élik le az életüket, hogy az összes körülöttük lévő ember a szolgájuk, akik azért vannak hogy az ő kívánságaikat lessék :)
2020. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

Az enyém határozottan szeret macska lenni. Szerintem úgy gondolja, ez az élet értelme, a végső és legmagasabb karmikus állapot, a tiszta elme, a mindentudás és a bölcsesség örök harmóniája: macskának lenni.

A durva az, hogy szerintem a kutyáim is így gondolják, ők is macskák akarnak lenni, és ámulattal néznek fel rá, hogy neki sikerült :D

(Persze a macskának levésnek is vannak fokozatai, nyilván ebben is ő a legjobb, a többi macska még csak az út elején van. De legalább már rajta van az úton, nem úgy mint a kutyák vagy én. A szomszédról nem is beszélve, totál tévúton jár,ki hallott már olyat hogy SOHA nem ad a kajájából a cicámnak, és egyszer papuccsal is megdobta?!)

2020. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem igen. Én is szeretnék macskának lenni, legalábbis nálunk biztosan. Legjobb élet, sokszor irigylem őket, amikor én kora reggel felkelek dolgozni, ők meg tovább alszanak
2020. szept. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Miért gondolod, hogy a macska vágyik arra, hogy ember lehessen? Nincsenek tudatában annak, hogy az emberek miert jönnek mennek, ő csak azt latja, hogy kiszolgalod ot, nem kell meloznia a kajaert, nem kell vadasznia, mert enélkül is van mindig étel /ital, amiert lehet hálás, bújós, barátságos. Kényelmes nekik. De nyilván a kóborló macskak sem halnak éhen, mert ott van bennük a vadaszösztön és az eletbenmaradas osztone. Nem gondolom, hogy barmi vagyuk lenne arra, hogy emberek legyenek.
2020. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Az enyém tutira élvezi, itt fetreng most is a beszűrődő fényfolton, és még vigyorog is a lusta dögje :D


Amúgy hozzánk képest nagyon egyszerűen gondolkoznak, kétlem hogy bármelyik is elképzelné magát emberbőrben.

(Van olyan teória is, hogy egy fajnak gondolnak minket velük)


Szerintem szimplán élvezik az életet, bármilyen komoly belegondolás nélkül.

2020. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
?????
2020. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
95%

Én szívesen lennék a macskák helyében. Csavarog, ha kér kap enni, mellettünk alszik az ágyban, akarom mondani, mi alszunk mellette az àgyban😂😂

Egyszóval arany élete van😅😅

2020. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!