Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan féreghajtó amit...

Van olyan féreghajtó amit kifejezetten szeretnek a macskák?

Figyelt kérdés

Valami ízesített, vagy teljesen íztelen.

Az egyik macskám elég vad, az utcáról van és soha nem lehet teljesen kinevelni belőle ezt a vadságot. Amit a doki ad, soha nem tudom neki beadni. Az kizárt hogy le lehessen fogni és lenyomni a torkán, tehát a kedvenc kajájába szoktam beleporítani, de pár falat után így is rájön hogy valami nem stimmel, és otthagyja.

Hasonló cipőben járó gazdik, nektek bevált valami?


2020. ápr. 24. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Egy kis darab májkrémbe tedd bele,és behabzsolja
2020. ápr. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én minden alkalommal leviszem őket a dokihoz, ő tudja, hogy kell szakszerűen hozzájuk nyúlni, csipesszel pikkpakk lenyomja a torkukon. Így senki nem szenved, és tuti megkapják. :)
2020. ápr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert az enyém is ezt csinálta, és ha a doki lenyomta a gyomráig is a féreghajtót, akkor is kihányta. Ezután inkább kenőcsöt kapott, amit a nyakára kellett kenni, hátulra (amit nem ér el semmiképpem, amikor mosdik) és beledörzsöni a bőrébe (kesztyűben csináld, ha lehet!). Az használt neki.
2020. ápr. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem is az olyan kombinált csepp lesz megoldás, mint a Broadline. Ezek külső és belső paraziták ellen is védenek, kifejezetten olyan gazdiknak (is) ajánlják, akiknek a cicája nem rajong a féreghajtó tabiért. Ahogy fentebb is írták, a cica nyakára kell csepegteni és belemasszírozni. Kicsit csapzottab lesz a nyakán 1-2 napig és esetleg vakarózik miatta kicsit, de semmi vészes dolog. Cserébe nagyon hatásos, nekünk is bevált: se kullancs, se bolha, se férgek mióta használjuk (pedig kijárós cica).
2020. ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Broadline tényleg nagyon jó. Mindenfélét belső és külső élősködőtől mentes lesz a Cica és észre sem veszi, amikor csöpögteted rá. ~ 3000 Ft és hónapokig rendben lesz.
2020. ápr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!