Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi értelme van macskát tartani...

Mi értelme van macskát tartani, ha az nyűg valakinek?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasom itt gyk-n a válaszokat bármilyen macskás témában egyre gyakrabban futok olyan választ adókba, ahol szinte idegesiti a gazdát a macskája. Pl. Mert válogat, ő bizony nem fog ezt vagy azt adni, hogy egyen, majd eszik ha már éhes lesz. Jaj mennyire büdös (ezt mondjuk nem értem, szerintem, ha az alom normálisan van takaritva, semmi sem érződik). És egyéb olyan dolog, ami alap, ha van macska. (pl. Dögönyözés a mancsaival, nyávogás, dorombolás 😱 valaki irta, hogy nagyon zavarja...) már már "dögnek", stb hivja..

ha valakit ennyire zavar, miért tart macskát? Nem értem!



2020. szept. 6. 15:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok barom úgy van vele hogy olcsóbb mint egy kutya, nem kell vele annyit foglalkozni se és nincs mindig otthon.

A kölyküknek ingyenes élő plüss állat.


Én azt bírom amikor azt kérdezik hogy "mit csináljak a macskámmal?"

Tiszta genny a szeme/nem eszik napok óta/megsérült/stb.

Majd itt ingyen megmondják. Meggyógyulni meg vagy meggyógyógyul vagy nem. Há' nehogy má' dokihoz vigyék. Az nincs ingyen.

2020. szept. 7. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is hívom dögöknek a macskáimat. Idegbaj kapok hogy mielőtt elmegyek itthonról fél óráig szedem magamról a szört a hengerrel. Utálom hogy minden reggel fél6kor már rohangálnak. Széthordják az almot a házban.

De! Nem válnák meg tőlük semmi pénzért és olyan jó látni hogy a gyerekeim is annyira szeretik őket és együtt fekszenek az ágyban.

2020. szept. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó vagyok!

A másik meg az hogy aki akar állatot olvasson utánna mivel jár a tartása! Készüljön fel addig ne legyen állat!

Nekünk is van több féle állat és mielőtt hozzánk kerültek utánna olvastunk mindenk hogyan kell tartani hogy nekik jó legyen.

2020. szept. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!