Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akinek 6 hónapos a cicája...

Akinek 6 hónapos a cicája leírná hány kiló,mennyit és mit eszik?

Figyelt kérdés

Nekem 2 nőstény cicám van. Mind a kettő 6hónapos.

2 kilósak. Nem tudom jó e ez a súly nekik.

Az egyik olyan kis vékony karcsú cica.

A másik kisebb rövid lábú olyan mint egy buldózer.


2020. szept. 7. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem látni a csontjaikat, viszont ha simogatod érzed a bordáikat akkor jó a súlyuk.

Az én nőstényem 3 kg 3 évesen, szóval ő nem volt 2 kg se 6 hónaposan.

2020. szept. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nőstény, 2763g volt, most 1 évesen 4,5kg. Purizon szárazat eszik és sima csapvizet iszik. Melegben néha kap konzervet, adok le kis kocka sajtot, túrót vagy valami számára is ehetőt hetente 1-2x a tányéromról. 2 hetente kap egy löttyintésnyi tejet, többet nem de megszánom, mert nagyon szereti! Nagyon csinos hosszú szőre van és nem zsírosodik mióta leváltottuk az Applawst. Az is jó, csak nem mozogta le! A bárányos-halas Purizont nem nagyon eszi csak mással keverve, de a steril csirke-halért trükközik is! :)

Ha áll felülről nézd meg lesimított szőrrel. A csípőcsont és a váll vonalán nem lóghat kijjebb a has. Oldalról nem szabad lógnia a hasának, bár a bőr megnyúlik néhány hosszúszőrűnél. Ha ül, ott a 2 combja közt a hasán ne legyen nagy zsírpárna.

2020. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!