Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az egyik macskánk mikor...

Az egyik macskánk mikor meglát (csak engem) elkezd nyávogni és közben rám néz de ha odamennék hozzá rögtön elszalad. Ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

2020. szept. 7. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Tudtodon kívül megijesztetted, és most nem tudja, hányadán áll veled? Szerintem legyél türelmes, majd rájön újra, hogy nem vagy ellenség! :)
2020. szept. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jó mert már vagy fél éve csinálja Xd.

Nem tudom mivel árthattam neki.


Köszi a választ.

2020. szept. 7. 10:33
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Ne menj oda. Guggolj le, és ne nézz rá! Ha véletlenül a szemébe nézel, csukd be a szemed, és nézz el. Várd, amíg ő közeledik - csalogasd valami finom falattal.


Ez a viselkedés szimpi a macskáknak.

2020. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mutatni akar valamit.
2020. szept. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Az enyém is akkor csinál ilyet, ha el akar hívni valahova, pl bogarat lát (bár akkor torkaszakadtából nyávog), vagy vizet kér, vagy az alom állapotával nincs megelégedve.
2020. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Várom a leszavazók érveit...

Ja meg persze akkor is szokta csinálni balfaszkáim, amikor játszani szeretne.

2020. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Basszus, mondani akar valamit.

Menj utána,hogy hova vezet.

2020. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Látom azokat a válaszokat leszavazzátok, amelyek szerint a macskák képesek jelezni, ha valamit akarnak, gondolom ezek az emberek magukból indulnak ki, illetve a saját korlátozott értelmi képességeiket veszik alapul. :D
2020. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%
Az enyém éhes ilyenkor. És a kamrába szalad, ahol a konzerveit tartjuk. :)))
2020. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
97%
Lehet túl intenzíven közeledsz. Lassan menj, én guggolva, lehajolva megyek oda a félős ciccemhez, hogy ne tornyosuljak felé, karomat magam elé nyújtva, hogy megszaglászhassa. Ha megszimatolt, akkor megnyugszik, hogy tényleg én vagyok :D (pedig állítólag jó a látásuk....) Vagy csak guggolj le tőle 1-1.5 méterre és hagyd, hogy ő menjen oda.
2020. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!