Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van, hogy a macskák...

Miért van, hogy a macskák betegek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben az összes macskánk beteg lett, volt hogy 💩-tak,volt hogy rosszul voltak.

Az egyik macskánk most nagyon beteg,remélem kihányja magát,a többi is kihanyta magát és jobban lett.

De mitől van?

Az összes mérgezett egeret evett volna?



2020. szept. 10. 18:23
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
78%

Pont azért, mert nem teszel semmit, nem viszed őket orvoshoz SOHA.

És az egy nagyon gusztustalan hozzáállás hogy ha a környék faluiban sem viszik őket akkor te sem.

Neked semmilyen állat nem való.

2020. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Ez fájt

Hihetetlen milyen gonoszak az emberek.

A semmit csinálást nyilván nem erre értettem

Nem is tudom mit mondjak erre..

Az egy dolog hogy itt ilyeneket irok de vannak barátaim ,ők sem viszik el mert,nem tudom hogy foglaljam ossze de nem szokás!

Nem értem miért bánt itt mindenki ,1 az hogy nem is ismertek 2 meg hogy ..én ilyen ..áhh

Amugy a betegségük most nyár korul kezdôdőtt ,

DE AZT FELTÉTELEZNI HOGY AZ ÁLLATOK MIATTAM HALNAK MEG AZ MÁR SZÁNALMAS ÉS EMBERTELEN

HOGY NEM ISMERITEK AZ EMBEREKET ÉS IGY NEVEZITEK ŐKET AZ MÁR SZÁNALMAS!

kérdezd meg bármelyik ismerősöm ,nyugodtan kérdezd meg! Egyik soha az életben nem nevezne engen igy! Mert ők legalább ismernek és nem csak találgatnak!

De rendben,játszhatunk ilyet is!

2020. szept. 11. 15:54
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez nem kell ismernünk. Aki nem viszi orvoshoz az állataot az felelőtlen és alkalmatlan az állattartásra, ez egy tény.


Nem szokás... A gyerekedet sem viszed vagy vinnéd el ha baja lenne? Ha őt sem akkor egy végtelenül primitív ember vagy akinek szaporodnia sem szabadna, ha meg a gyereket vinnéd csak a macskákat nem, akkor ennyi hogy nem való neked állat mert nem megfelelően tartod őket.

Itt kezdődik az állatkínzás, amikor az állat beteg és nem adják meg neki a megfelelő orvosi segítséget. Nem egy és nem kettő embertől vették már el az állatait azért mert hagyta őlet szenvedni.

2020. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Miert, szerinted hogyha az allatok betegek es meghalnak, akkor az miert van? Szerintem azert, mert nem kaptak idoben orvosi ellatast, ami bizony a gazdi felelossege. En is falun nottem fel, de pont leszartam, hogy a szomszedok/baratok mit csinaltak es mit nem, a szuleim is es en is vittuk rendszeresen orvoshoz az allatokat, es foglalkoztunk veluk.
2020. szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

Ott kezdődik, hogy ha a macska nem is beteg, akkor is hordani kell állatorvoshoz, mert a minimum hogy az ember elviszi ivartalanítani, az oltásokat beadatni, és háromhavonta féreghajtózni. Ez az alap amit minden felelős gazda megtesz.

Aki ennyi minimumra sem képes, azt eltiltanám az állattartástól.

És még ezután jön az, hogy ha beteg, akkor is vinni kell.

2020. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Mielőtt elítlek engem,gondolkozzatok el azon hogy ti tökéletesek vagytok e
2020. szept. 11. 16:13
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem tökéletes, de veled ellentétben mi rendesen gondoskodunk az állatainkról.


Az én macskáim ivartalanítva vannak, oltásaik rendben, és rendszeresen kapnak féreghajtót. Emellett ha valami bajuk van, képes vagyok az éjszaka közepén taxiba ülni (mivel autóm nincs) és elvinni egy másik megyében lévő állatkórházba, mert nálunk nincs. Pedig nem vagyok gazdag, utána meg kell húzni a nadrágszíjat és vakarni a fejem hogy miből fogom kifizetni a rezsit, de én vállaltam értük felelősséget, az a minimum hogy mindent megadok nekik amire szükségük van, és jó életet biztosítok nekik.


Nálad még egy menhelyen is jobb helyen lennének, mert a menhelyen legalább látja őket orvos.

2020. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
16%
Hagyjátok már békén, miért támadjátok le? Szegény csak megkérdezte mi lehet a macskáknak a bajuk, erre ti letamadjatok....
2020. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
18, talán mert vannak akik nem bírják ha embertelen körülmények közt tartanak állatokat. Van aki nem tud az ilyesmi mellett elmenni szó nélkül.
2020. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

Annyira hülye vagy hogy az már fáj :D

Tipikus tirpák falusi...

Azt hitted milyen jópofa leszel ezzel a kiírással, de most hogy beszóltak fel vagy háborodva.

2020. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!