Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák azok szeretik...

A macskák azok szeretik egyáltalán a gazdájukat?

Figyelt kérdés

Volt/van kutyánk is macskáink is otthon. De utóbbikról nekem mindig az jön le hogy kaja után lesz@r minket.

Több macska is.


Kertes házban lakik egyik szülőm, mert elváltak. Náluk vannak állatok.



2020. szept. 11. 22:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
Az enyém szeret, több szeretetet kapok tőle, mint az emberektől..
2020. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%

Persze, az én macskám kajától függetlenül is odajön hozzám, úgy fekszik, hogy a karomhoz vagy lábamhoz érjen vagy bebújik az ölembe. Van neki egy ilyen "simizz meg" nézése is... :)

Ha hazaérek, elémfut és a két mancsával a lábamra emelkedik, hogy vegyem fel. Harapdál (lovebites), stb.

Én érzem a szeretetét.

2020. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 vantel ***** válasza:
39%

Nem szeretetnek nevezném inkább valamilyen kapcsolódásnak. Pl mikor kutyákkal sétálni mentünk akkor jöttek velünk sétálni a macskák.

Ha éhes akkor mindig lábam elé jön én meg kedvesen odébb lendítem. Fel sem fogja már is visszajön.

Kedves megnyilvánulása,mikor szereltem a kocsit ő is bejött alá és ott szundikált dorombolva.

2020. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
89%
Ket cicam van es hatarozottan allitom hogy a macskak ragaszkodoak es nem csak erdekbol kozelednek.Nyilvan ha ehes jelzi es hizeleg de ettol fuggetlen is keresik a tasasagom,mindig a kozelemben vannak,kovetnek es rengeteget lehet veluk “beszelgetni”.Erzem hogy szeretnek de persze ez kolcsonos :) nyilvan minel tobbet foglalkoznak veluk annal jobban kotodnek.
2020. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
4%

Hogy lehet igy megfogalmazni egy mondatot, egy kerdest? Kriminalis.


Egyébkent a macskak nem. Felsobbrendunek hiszik magukat, de az ingyen kajat szeretik. Mig pl egy kutya szemeben a gazdaja jelenti az istent, sorsanak eldontojet.

2020. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
Az én macskám is biztos vagyok benne, hogy szeret. Mindig velem alszik, jön utánam mindenhova, rendszeresen dorombol, és szomorú, ha elmegyek.
2020. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
A macska is tud szeretni és ragaszkodni, csak ez nem látszik akkor, ha ki van csapva a kertbe ridegtartásba, és a gondoskodás annyiban nyilvánul meg, hogy kap kaját.
2020. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%
5. Komolyan ilyen förmedvény írással kritizálod más megfogalmazását?
2020. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Engem konkrétan a cipősszekrényen ülve várnak a cicák, holott egész nap előttük a kaja. Le sem tudom vakarni őket, most is az egyik az ölemben dorombol, a másik tőlem fél méterre alszik, holott 80 m2-es a lakás és van millió helyük. Köztünk élnek, ragaszkodnak kimutatják a szeretetüket. Aki egy kicsapott, fogyóeszköznek tekintett macskától, akivel foglalkozva sincs, mit vár el valaki?
2020. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
55%

- csak kérdést tettem fel

- ha ékezet nélkül írsz, sehol ne használj ékezetet fõleg egy adott szóban váltakozva

-most boomereztél le egy 25 évest

- ne használj olyan kifejezést amirõl lövésed sincs

2020. szept. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!