Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg igaz, hogy a Whiskas...

Tényleg igaz, hogy a Whiskas nem egészséges? Akkor mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Azt mondták egy állatkereskedésben, hogy ne adjak a macskámnak whiskast mert az méreg és nincs benne hús csak állati melléktermékek meg vér stb.Az iams tápot ajánlották, de nem hiszem hogy azt megengedhetem magamnak mert 3x annyiba kerül.Azt hittem hogy jót teszek a cicának ha whiskassal etetem mert az mégsem valami márkátlan termék,de ezek szerint ez sem jó.
2007. dec. 16. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Én is hallottam, hogy a Whiskasba túl sok sót vagy mit raknak, hogy rászokjanak a cicák, és ez hosszútávon nem tesz jót az étkezésüknek.


A Royal Canin-ra mondják, hogy nagyon jó, de hát az tényleg más árkategória.

2007. dec. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
A mi cicánk a gourmetet szereti,de ha nem akarsz neki ilyet adni,akkor nyugaodtan lehet konyhai maradékot adni.Apáéknál azon élnek a macsekok,és szépek.Ha valami nem kell nekik,akkor azt otthagyják,és kieszik azt ami nekik kell.Persze ők kinti cicák.
2007. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az állatorvos szerint minden boltban kapható termék amit márkánsak gondolunk,csak középkategória.

Amit ő ajánl, vagy 5x drágább, de kevesebb is kell belőle, mert valóban többet megemészt belőle.

Azt add neki, amire a pénztárcád is igent mond, nálunkis Whiskas vagy KiteKatt van, meg kapnak házikosztot is, imádja. ÁRtani nem fogsz,cba kaját én sem adok neki...De a többi jó:)

2007. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha szárazat nézed,akkor nálunk a Friskies benti macskáknak való füves táp megy nagyon.Namost ez megtalálható olcsón a Tescoban,az Auchanban...stb. Időnként drága csak,jobbára olyan 999,-ft.De 5 kilót kapsz érte.Nekünk bejött próbáld ki.Alutasakosban,vagy konzervesben pedig nekem a Fressnapf állati áruház a nyerő.Ott van 1240g-os kutyakonzerv 199,-ft ért.ezt naon ceretik a cicuk.De van cicaváltozatban is,de ez 450g-os és 92-ft,tehát a kutyakonzervvel jobban jársz...a nevére nem emlékszem,de ez a legolcsóbb,szóval rátalálsz.De vérj csak...FittFun a neve...vagy valami ilyesmi.Egy futó(kutya)Golden Retriver vagy egy ülő barna cica van a csomagolásán(ez csak konzervben van!)Alutasakost meg csak egyzser vettem,de azt a kutya ette meg...sok szerencsét!
2007. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem egy állatorvos kérdezte, hogy mit eszik a macskám, mert hogy a Whiskas nem jó mert főképp gabonfélékből készült. Olyat kell keresni, amibetöbb a hús, mint a gabona.
2007. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a reklámozott márkás tápok egyáltalán nem jok csak a reklámot kell megfizetnün!Friskies,darling,kitekat a Whiskast már had ne emlitsem!
2008. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos mindenkinek vannak a környezetében olyan boltok,ahol kimérve lehet szárazeledelt kapni!

Én csak Royal Canit és Hill's-tadok neki,kimérve pedig sokkal jobban megéri,mert nem töltőgázért fizetek és így jóval olcsóbb is!

2008. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Többen is mondták már, hogy a whiskasban olyan adalék van (a konzervben), hogy rászokjanak.

A szárazban és a juniorban állítólag nincs.

Mi úgy gondoltuk, hogy adunk neki házit, és szárazat vegyesen, persze a miénk még kicsi, ugyhogy a házi majd csak később:)

2009. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!