Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 10 éves, ivartalanított-egyébk...

10 éves, ivartalanított-egyébként egészséges lány cicát lehetséges lefogyasztani?

Figyelt kérdés
Mindenféle speciális, méregdrága diétás tápok nélkül..nem szeretném, ha a túlsúlya miatt előbb halna meg..amúgy 5 kiló, ami nem tűnik soknak, de sztem színtiszta háj a drága:D Egyáltalán nem kap sokat enni, sokkal többet igényelne ennél, nagyon jó az étvágya. És sajnos rettentő keveset mozog, pedig kinti-benti cica. Esetleg ha több házikosztot iktatnék az étrendjébe, javulhatna a helyzet?
2010. dec. 3. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen megoldást tudok, az a több mozgás :) Bármennyire is nehéz rávenni... Próbálj neki venni valami új játékot, amit muszáj kergetnie =D
2010. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az enyém is olyan, mint egy 6 kilós görögdinnye nény apró lábbal. szinte gurul, de nem döcög, hanem fürge.

megfuttatuk mi ezerszer is, egy gumikarikát eldobáva,amit visszahozott a szájában, de hiába, dagi maradt.

de így imádjuk már 15 éve:))

persze ő a legétkesebb, a másik kettő maradékát is föleszi.

2010. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hát..szerintem fogadd meg az első tanácsát. De amúgy,az a gond,hogy kuszálj lenne neki diétás tápot adni..mert elfogja hízni a máját =/ még az állatorvos mondta nekem is amikor kiivartalanítottam a cicámat,hogy diétás tápot kell neki mostantól adni,mert a rendestől elhízik. ha igazán szereted a cicát megteszel érte ennyit és áldozol rá kicsivel több pénzt! :)
2010. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
bocs nem kuszáj hanem muszáj xD csak a hüye net kijavítja,ha valamit elírok és a muszáj-t mindig kuszáj-nak akarja javítani xD
2010. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hát, majd bepróbálkozom nála vmi új játékkal, de jóformán lehetetlen őt rávenni bármilyen nemű mozgásra, elképesztőn lusta a drága:) Néha-néha vadászgat, de ez sem igazán jellemző rá. Olyan cica ő, hogy szabály szerűen kiabál,(marha erőszakosan tud nyávogni) ha siettetni merjük bármiben is. Mindent a maga csigalassú tempójában szeret csinálni:)

Utolsó válaszoló, esetleg tudnál nekem mondani vmi konkrét márkát, ami diétás, de olcsó, megfizethető? ( a többihez képest).

2010. dec. 12. 11:57
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt regizz és kérdezz! :) Orvos ad neked választ.

2010. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!