Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb mennyibe fog kerülni a...

Kb mennyibe fog kerülni a kismacska vizsgálata?

Figyelt kérdés

14-16 napos talált cicáról van szó. Piros a bőre a mellső lábain, szerintem valami gomba lehet. Próbáltam tisztítani minden nap.

Azon kívül jól eszik,jó súlya van, élettel teli. Nagyon szűkösen vagyok most, ha elviszem mennyire számíthatok?



2020. szept. 24. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy általános vizsgálat kb 2000, de ha rendes az orvos akkor nem is kér azért amiért ránéz, csak a gyógyszert/szurit/akármit amit ad neki fizetteti ki. Sokszor csak ennyit kérnek tapasztalatom szerint.
2020. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

ilyen pici cicánál hiába nincs más baja, nem csak a gombát fogják kezelni. Ilyen piciként oltást még nem kap, de kivizsgálják, lehet, hogy kap valamit a fülére, talán a szemére is (kiscicáknál ezekkel szinte mindig van gond), valószínű Fiv/Felv teszt is lesz, stb.

Állatorvostól függ, de egy talált kölyökcica első látogatása az orvosnál kb olyan 11-15 ezer körül van.

Plusz még a gombás dolog, arra gondolom felírnak valami kenőcsöt, az kb 6000 körül lehet, de gondolom nem egyszer kell majd megvenned, ha nálad marad a cica. A gombás fertőzés lassan gyógyul.

2020. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Kb olyan 20.000-el számolj, de attól függ milyen állatorvos.
2020. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Oltást még nem fog kapni, szerintem a tesztekhez sem vesz még vért, de féreghajtás, bolhairtás, atka, szemébe, fülébe bele fog nézni, plusz a lába... A mi állatorvosunk multivitamint is ír a kicsi cicáknak mindig. 20 ezerrel számolj, aztán max kellemesen csalódsz.
2020. szept. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is az a tapasztalatom, hogy kb 20 ezerrel szamolj.

Az 1-esnek nagyon nagy szerencséje van, en Pesten lakok itt elméletileg valogatni is tudok, hova viszem de egy helyen sem tapasztaltam a "jofejseget", mindenhol felszamoltak az utolsó 50 ftot is vagy a vizitdijat, csak mert megnezte.


En megertem, hogy ok is penzbol élnek, nekem erre az evre lesz meg egy kb 21 ezres kiadasom (chip, útlevél, veszettseg elleni es egy kombinalt ismétlő, meg azert megkérem, hogy nézze meg egyéb probléma nincs e).

Elviszem, mert nalunk családtag a macska, de lassan ugy érzem, hogy kivaltsag, hogy haziallata legyen az embernek a mai vilagban, ha tényleg betart minden oltast, eloirast, stb. Ez kissé elszomorito.

Nem is értem miert nem mehet ez sajat tbbol, hogy valamennyivel tobbet fizetne az ember es az allat is le lenne fedve. Nyilván errol ki kellene tölteni egy papirt, hogy igenyelnem es ergo beleegyezem, hogy tobbet vonjanak.


Na mindegy, szóval kb 20 ezerrel szamolj, kérdező!

2020. szept. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

Ja, Pest az más, már értem a válaszaitokat :) Első vagyok amúgy.

Én Dunaújvárosban élek, itt túl sok állatorvos van egy ekkora városhoz képest, jó nagy a választék, de tapasztalataim szerint szerencsére nem a lehúzásra mennek. Soha nem fizettem egy állatom után sem ilyen horrorösszegeket amiket írtok.

A Dunaföldvári állatkórházból viszont soha nem jövök haza százezer alatt.

Szóval kérdező, attól függ, hol laksz. Örülnék ha majd megírnád hogy végül mennyi volt.

2020. szept. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a késői válaszért, még aznap felhivtam a hozzám eső legközelebbi kórházat és állatorvosokat is, senki sem tudott helyet találni aznap szóval egy kis faluba vittem el. Megvizsgálták, kiderült hogy macskanáthája van. Kapott rá antibiotikumot. Szerencsére csak 3000ft-ot kellett fizetnem. Azóta volt kétszer féreghajtva, tüdeje is kitisztult, a bőre elvileg a macskanátha miatt nézett ki rosszul. Már elkezdett konzervet is enni azóta,körülbelül 3x akkora mint volt, szóval minden rendben van.
2020. nov. 2. 23:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor kb jól tippeltem, ez reális ár. Örülök hogy minden rendben van vele! :)
2020. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!