Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnánk segíteni neki?

Hogy tudnánk segíteni neki?

Figyelt kérdés

Reggel óta a két hónapos cicánk nem eszik, nem iszik, csak fekszik és alszik. Elvittük még reggel állatorvoshoz, aki le is cseszett minket, hogy két hét alatt nem hízott semmit, pedig igazán jó étvágya volt idáig! Kapott egy rakás injekciót és infúziót is, mert közepesen ki van száradva és holnap kell újra vinni infúzióra, de nagyon aggódom érte, mert azóta sem tudtam belediktálni semmit, csak két falat nedves tápot és két korty vizet.

Senki sem tudja mi a baja, még az orvos sem. Van valakinek ötlete, hogy mit tudnánk tenni, vagy miért lehet ennyire beteg a babacicánk? Annyira aggódom érte. 😥


2020. szept. 30. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itatni úgy tudod, hogy fecskendővel töltöd a szájába. Csinálj szőlőcukros oldatot és azzal itasd (állatorvos javasolta, mikor nem akart enni-inni az én cicám sem)Naponta legalább 1 dl-t próbálj itatni vele.
2020. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. szept. 30. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Calopet paszta
2020. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Közben történt egy érdekes dolog: végre odajött mellém és elkezdte szaglászni a májkrémes kenyerem és adtam neki egy falatot, amit elkezdett enni és hirtelen a szájából valami recsegő hang jött! 😳

Holnap elmondjuk az orvosnak, de lehet, hogy ez a kulcs, hogy valami történt az álkapcsával és nem tudott enni. Lehet ez?

2020. szept. 30. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy fogat vált éppen? bár a két hónapos kor korai lenne
2020. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom :( Remélem holnap okosabbak leszünk, és rendbe jön, mert nagyon szeretjük.
2020. szept. 30. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!