Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség lány macska név...

Segítség lány macska név ötletekben?

Figyelt kérdés
Hamarosan érkezik hozzám egy nagyon aranyos kislány cica és addigra szeretném ha lenne neve is. Én nem nagyon hiszek ebben, hogy "mikor meglátod és nálad lesz akkor úgyis beugrik a név" dolog, mert volt pár állatom a cicus előtt és eddig egyszer se ugrott be frappáns név. Gondolok itt ilyenre mint, kajára emlékeztető, görög istenes is akár mert imádom a görög mitológiát, átlagos cica nevek is jöhetnek. Vagy bármi ötletes amit ti is adnátok egy aranyos, játékos és ilyen szürke és fehér színű macseknak aki lány :D.

2020. okt. 1. 22:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Luna, Fahéj, Lobja,
2020. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Én olyan nevet adtam a cicáimnak, amik nagyon tetszenek, de a gyerekeknek valamiért mégsem adnám. Így lett Panni, Sári a 2 lánycica. A fiú pedig egy igazi zsarnok, ő Adolf. 🤣
2020. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Hóvirág
2020. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
86%
Az egyiptomiaknál szent állat volt a macska, igazából Nofertiti, bár ez kicsit hosszú, így esetleg a Kleo jut az eszembe. (Tudom, hogy Görög felmenői voltak)
2020. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
:)
2020. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Titanisz
2020. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Nálam az anya macska Édesanya Cili. A lánya aki sajnos már nincs köztünk ő volt Kislány/Lány Cili. Persze tudom ezek hagyományos nevek.
2020. okt. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
53%
Olyat adj, ami illik rá! Gondozni is így fogod?!
2020. okt. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
De amúgy igen sok macskának a viselkedése is adja magát a név választásnál. Pl. volt egy szép nagy kövér cicám olyan volt, mint egy nagy gyerek. Ő Öcsi lett mert olyan volt mint egy tipikus öcsi. :)
2020. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
8...nyilván hisz enyém lesz. O_O bár lehet kell neki par nap mig megtapasztalom hogy viselkedik miket szeret :D..
2020. okt. 1. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!