Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak nőstény macskám lehet?

Csak nőstény macskám lehet?

Figyelt kérdés
Két macskám van, egy hím és egy nőstény. A hím macskám nagyon territoriális, eddig az összes hírre nagyon rosszul reagált, kivéve egy négy hónapos kiscicára. Lehet az az oka, hogy elég későn lett ivartalanítva. Egy barátom nőstény macskájával azonban jól kijönnek. Ha hozok egy hím kiscicát össze fognak szokni? Vagy inkább ne kockáztassak?
2020. okt. 3. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
A hím ellenfelnek fogja látni a másik hímet. Azert mert ott a nőstény és a hímek a nőstényért fognak veszekedni harcolni. Ha szeretnél harmadik cicát szerintem nőstény legyen
2020. okt. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem három macska túl sok, ők területvédő állatok, ekkora létszám mellett ki fog alakulni egy háborúskodás. Nekünk kertünk is van, de mindig csak két macska fért meg, ha három lett, akkor az egyiket, amelyik a legkevésbé erős volt, folyton elüldözték a háztól. Mindig ki kellett menekülnie a kerítésen kívülre. Nemtől függetlenül.
2020. okt. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
2, meséld ezt azoknak, akik 5-7-10 vagy még több macskát tartanak.
2020. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
4 cicám van és köszönik szépen nagyon jól kijönnek. Volt amikor egy szobaba kellent bazarnom őket házfelújítás miatt és ott is megvoltak és aludtak. Játszottak egymással és ilyenek. Egyébként szerintem kerdező lány cicád legyen.
2020. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!