Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki tudná be fogadni 2 sanyarú...

Ki tudná be fogadni 2 sanyarú sorsú cicát?

Figyelt kérdés
én egy 15 éves lány vagyok és nem tarthatom meg a cicát.az utcán tanáltuk egy zsákba az út szélén.2 lány cica van az anya cica meg a kölyke,az anya cica 1 év körüli a kicsi kb 8-10 hetes lehet .a dokiszerint az anya félperzsa a kicsi meg félperzsa-brit keveréke lehet.sajnos oltani,stb..nemt tudtuk mert a kutyusomnak most adtunk 2 hetente be oltást ezértsem tarthatjuk meg öket mert 3 állatra már nem tudnánk felelöséget válalni de azt semm akartuk hogy elüse egy autó vagy meg fulladjon a zsákba:( ezért haza hoztuk de nem tudjuk meg tartani öket.képet ma csinálok róluk.budapesten vanak a 10. kerbe.kérem segitsenek mert holnapig gazdit kéne találni nekik!1 hónapig hirdetük de semmi :(
2010. aug. 8. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
úgy fáj a szívem, hogy nem tudok segíteni. :( Mi panelban lakunk és már van 1 kutyánk, meg 2 degunk is. a XXII. ker-ben. Próbálok esetleg kérdezni rokonokat, hátha...
2010. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)márismerösöket istrobáltunk,menhelyet is,mindent felkutatunk ,hirdetük is de nem kell senkinek pedig aranyos,szép kis cica meg az anya cica is kedves,hálás,szép cica,kutyákal is jól kijön,1-2 nap fujjt rá de mostmár együt alszanak.kérem aki tud segitsen mert holnapig gazdit kell keresnem neki :(
2010. aug. 8. 13:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de én tavaly október óta próbálok gazdit találni egy cicának, és nem kell senkinek.

Ezért útálom azt a sok hülyét, akik lehurrogják az embert, ha ivartalanításról van szó.

2010. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel a Noé Állatotthont www.noeallatotthon.hu , hátha tudnak segíteni. Sok szerencsét!
2010. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Második vagyok.

A Noé állatotthonnál felesleges próbálkozni, az oldalukon fel van tüntetve, hogy nem tudnak több macskát fogadni.

2010. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves 2. !


Ha megnézed a Noé oldalát, a macskás bejegyzés 2009.02.23 dátummal van fent.... Azért egy telefont talán megér.

2010. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a noét fell hivtam meg minden menhelyat de amugy köszi mindenkinek a választ
2010. aug. 8. 20:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Őket hívd: [link]
2010. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segitségeket s , válaszokat.
2010. aug. 10. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!