Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikrochipes macskaajtó tapaszt...

Mikrochipes macskaajtó tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Itt az ideje hogy vegyünk egy macskaajtót. Chipesre gondoltunk így más cica nem tud bejönni hozzánk. De aggódom hogy nagyon behúz majd a hideg rajta.

Milyen márka van nektek és mi a véleményetek róla?



2020. okt. 11. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik ismerősöm csinált egyet. Ez is chipes, és automatikus. Mikor a közelben van a cica, akkor felnyílik az ajtó és be tudj jönni. Mikor meg távolabb van akkor lecsukódik, és olyan szinten szigetel, mint egy normál ajtó. Teljesen jól működik. Bolti macskaajtókkal nincs tapasztalatom. De szerintem léteznie kell ilyennek gyárilag is. Ezen nem lehet kilátni, egy műanyag lap nyílik fel/le, szélén gumival, és lecsukódáskor jól odaszorul a fixen maradó részéhez, így a szigeteléssel nem lehet probléma.
2020. okt. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi de én vennék, sajnos nem tudok ilyet készíteni
2020. okt. 12. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!