Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám minden este nyávog....

A macskám minden este nyávog. mit tegyek?

Figyelt kérdés
pár napja anyám örökbe fogadott egy cseh macskát, aki 4 éves, szóval elég öreg. minden este nyávogni szokott és ez mindenkinek zavaró de nem tudjunk hogy mit tegyünk. viszont nappal nem nyávog hanem egész nap csak lustálkodik és alszik. aki tud adjon tanácsot vagy bármi olyasmit amivel segíthet, köszönöm!
2020. okt. 11. 21:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
19%
Ha a kisujjadat bedugod a fenekebe akkor elhalgat.
2020. okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
A 4 éves macska egyáltalán nem öreg. Azért nyávog, mert nem tud ugatni vagy beszélni. Egyébként minden csak szoktatás kérdése, pár napja van ott, új neki a hely, ti is újak vagytok, majd megszokja.
2020. okt. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Ha csak este nyávog, akkor lehet, hogy titeket akar aludni küldeni.


Mármint halál komolyan :)


Ha ágyba mentek, akkor abbahagyja?

2020. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
49%

Ez most mi?

Tettél fel egy kérdést kaptál rá jó választ, nem jó választ.

Vicceset.

De amiket te irkalsz itt....


Miért nem.vagy suliba?

2020. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
81%
Kiscsillag, tudjuk, hogy menő ha angol szlenget használsz, de legalább ne itt trollkodj. Tanulj meg magyarul válaszolni, ha már feltettél egy kérdést és kaptál rá tanácsot is.
2020. okt. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

A macska kedvéért vigyázzba fogsz ám állni!


A kutyának gazdája van, a macskának személyzete!

2020. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

szerintem is unatkozik. reggel azért alszik, mert este elfárad. a 4 éves szerintem nem öreg.

játssz vele,vidd ki a szabadba, hogy érzékeltesd vele, hogy melletted biztonságban van. Az én cilám este futkos, együttérzek milyen. Az első napokban meg volt zavarodva és vagy 3 órát nyávogott. egyszer magamhoz vettem és elaludtam vele. azóta nem nyávog, csak ha éhes és ha vadászik :) :D

2020. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!