Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám a lábam körül...

A macskám a lábam körül járkál, dörgölőzik, majd nyávog egy csúnyát és megharapja a vádlim. Erre minden este sor kerül. Valaki macskaszakértő árulja már el, hogy miért csinálja?!

Figyelt kérdés
Nem éhes, van vize, tiszta alomja, szoktam vele játszani. Most leültem, belemászott az ölembe, dorombol és puszilgat, 2 perc telt el a harapás óta
2019. okt. 10. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak azt akarta, hogy ülj le, és vele foglalkozz!
2019. okt. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Most ezen jó, ha idegbajoskodsz? Az enyém tudod, hányszor harapott meg? :D Nem csak a vádlimon. ;-)
2019. okt. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mert macska.. Az enyém most úgy döntött, hogy nem alszik velem, pedig szeretem, mikor bújik..
2019. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szoktunk “verekedni”, szóval a harapás nem újsonság. De ilyenkor ijesztő és olyan kis gonosznak, félelmetesnek tűnik. Csak velem csinálja
2019. okt. 10. 23:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, téged is macskának tart, ez nagy megtiszteltetés.
2019. okt. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

Nekem is volt macskám - szeretek visszagondolni rá, hogy mennyire tudott "cuki falat" lenni - de már kimúlt szegény pára 9 hónappal ezelőtt. 17 és fél esztendőt élt.


Szerintem KÖVETELŐZIK, ELVÁR feltétel nélküli elfogadást. Képet nem szeretnél feltenni róla? (Ha van videód, hangfelvételt is készíthetsz azzal az eszközzel...)

2019. okt. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy szemét kis troll! Mert macska! :D Szeretné, ha figyelnél rá, de nehogy már te döntsd el mikor érsz hozzá.. Marha jó mikor van egy macska otthon!!!! :)
2019. okt. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, mert macska... mert nem hajoltál le, hogy megsimogasd. Figyelni kell őfelségére.:)


Az egyik ilyen macskás storym...ülök a tévé elött, macsek az ölömben, hazajön a férjem, romantikus hangulatban van, leguggol mellém, és megcsókol. Cicc leugrik az ölömből, a háta mögé kerül... a férjem, teljesen elképedten: "Te, ez beleharapott a seggembe." :)))

2019. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!