Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám nagyon agresszív,...

A cicám nagyon agresszív, jövő hétre kaptam időpontot az ivartalanításra az segíteni fog?

Figyelt kérdés
2020. okt. 12. 10:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A cicam nekem a mindenem. En elfogadom olyannak amilyen o is engem. Csak elofordult hogy neki ment paromnak mert ot nem annyira kedveli. Probalom a tudtara adni hogy parom is a csaladunkhoz tartozik. De tobb kevesebb sikerrel. Másfél éves múlt. Az ivartalanításra a sor azért most kerül mert eddig beteg volt. A válaszokat köszönöm mindenkinek. Én szeretem vadóc, magának valóan is. Ő az egyik legféltettebb kincsem. Csak nem lenne kellemes ha átjön párom édesanyja vacsorázn mondjuk és neki ugrik.
2020. okt. 12. 14:04
 12/21 A kérdező kommentje:
Egyébként egy nőstény. Velem szemben nem agresszív csak másokkal.
2020. okt. 12. 14:08
 13/21 anonim ***** válasza:
8%

Tehát a háziállatod a családod több tagjával szemben is agresszív, de te mégsem tudnál megválni tőle.


Ha egy ember viselkedne így a családoddal, azt is eltűrnéd?


Melyiket tartod többre: az állatot vagy az embereket?

2020. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%
Az a baj, hogy kölyökkorában kellett volna következetes neveléssel és ha kell büntetéssel megtanítani neki, hogy meddig mehet el, magától nem fogja megtanulni az a jószág, hogy mi merre hány méter.
2020. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Papucs112 ***** válasza:
79%
13as, most mit vársz hogy a másfél éves macskáját kidobja a kukába mert nem olyan a személyisége mint gondolta? Ennyi erővel a gyerekedet is árvaházba fogod adatni mert mondjuk nem matekzseni? Olyan undorító felfogásod van, remélem neked semmilyen állatod nem lesz ha így állsz hozzájuk.
2020. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen utolsó!

13 as es 14 es csak mondom a macska nevelve volt. Egyszeruen ilyen a szemelyisege.

De nem valnek meg tole sosem.

Parom tudja nem simogatja ennyi.

2020. okt. 12. 19:58
 17/21 anonim ***** válasza:
26%

#15 nem, a gyerekemmel nem úgy bánok, mint egy nyamvadt macskával, mert én az embereket többre tartom, mint egy állatot.


Ha egy állat és egy ember konfliktusba kerül, akkor számomra az ember érdeke áll az első helyen, és nem az állaté.


Lehet, hogy nekem nem lesz állatom. Annyi baj legyen. Másnak meg talán az emberi kapcsolatai fognak idővel leépülni, ha az embereket az állatok alá helyezi a rangsorban. Kinek mi a fontos!

2020. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Én az állatokat és az embert is ugyanúgy fontosnak tartom. :)

De nem fogok egy védtelen állatot kidobni mert hogy kicsit magának való. Oké, neki ugrik az idegeneknek. De ha rá szólok akkor azonnal vissza vesz rám néz és el kullog.

Igazából nekem úgy jön le mintha védelmezni akarna. Az ember is nagyon fontos igaz. De az állatoknak tiszta a lelkük míg az embereknek nem.

2020. okt. 13. 10:54
 19/21 anonim ***** válasza:
45%
#17 Ugye te nem olvastad A kis herceget?
2020. okt. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Beszeld meg az allatorvossal, az is meglehet hogy ivartalanitas utan megvadocabb lesz :( Az allatorvossal beszeld meg, hagyd a kommenteket ;)
2020. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!