Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kandúr mikor hagyja abba a...

Kandúr mikor hagyja abba a tüzelést az ivartalanitás után?

Figyelt kérdés
7 hónapos Kandúrunkat tegnap vittük ivartalanitásra (benti cica) az indok ami miatt a kasztrálás mellett döntöttünk az,az volt hogy a cicánk rengeteget jelölgetett és hihetetlen hangokon ordibált/kiabált... tipikus tüzelés... Tehát tegnap volt a kasztrálás de tegnap este még ugyanúgy jelölt ráadásul az ágyunkba és a hangokat is folyamatosan adja ki... El fog ez múlni? Mit lehet csinálni? El vagyunk keseredve.

2020. okt. 16. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1hét max
2020. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

A kandúr macska tüzel!? Erről nekem miért nem szólt senki? Szerintem ezért a felfedezésért Nobel-díj jár! Eddig még senkinek nem tűnt fel!


Egyébként ha kialakult a jelölgetés, az sajnos már jó eséllyel meg is marad. A tüzelés okozta nyávogáshoz, nem tudok mit mondani.


(Azért csak úgy zárójelben megsúgom, ha a kandúr macska tüzel, az olyan mint amikor a férfi menstruál)

2020. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
még ürülnek a hormonok. de elmúlik
2020. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi cicánk tavaly volt herélve. Teljesen nem érdekli. Kötözködik ,verekszik, jelöl meg néha ránk megharagszik. (Benti cica) Viszont csak nagyon ritkán jelöl bent, amikor félévente rájön az 5 perc általában kint szokta elintézni, de ha bent csinálja ugyanolyan büszke.
2020. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Jé, mi van ha transznemű ez a kandúr.(?) Vagyis inkább hermafrodita, ha mindkét nem memi jellegeit hordozza. Ezek szt kasztrálták, tehát hím, de ez az óbégatás elég fura, csak nőstényeknél találkoztam vele.

(ők viszont nálam sosem jelöltek, max lelki zűrök, duzzogás miatt "büntető - h.gyoztak" máshová.


Érdekesen viselkedik az állatod, lehet, hogy állatorvost kellene inkább megkérdezni ezügyben.

2020. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A jelölést lehet, hogy sosem hagyj abba, ivarérés előtt kellett volna ivartalanítani. Nekünk a nőstény macskánk is jelölget, pedig ivartalanított.
2020. okt. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kandúr nem tüzel.

Több hét, akár néhány hónap is kell, mire kiürülnek a nemi hormonok a szervezetéből, türelem.

2020. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Későn vitted ivartalanítani. Jó esetben pár hónap alatt elmúlik, de hallottam már olyat h megmarad ez a szokása. Én 5 hónaposan vittem az enyémet még a jelölés előtt. Egyébként csak a nőstény tüzel.
2020. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!