Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges, hogy egy macska...

Lehetséges, hogy egy macska túléljen 9 emeletnyi zuhanást?

Figyelt kérdés
Az emeletünkön az egyik lakásból meglógott egy cica. Azóta se találják, ami azért fura, mert a folyosóról nem mehetett ki, mivel a lépcsőházba vezető kijáraton nehéz üvegajtó van amit tuti nem tudott eltolni, a lifttel meg csak nem ment le. Az egyetlen logikus magyarázat lenne, hogy kimászott a bukóra nyitott ablakon és lezuhant, de lenn se találták meg sehol. Elképzelhető, hogy túlélt egy ekkora zuhanást, és ijedtében elfutott valahová?
2020. okt. 18. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora zuhanást szerintem nem élhet túl...


Lift aknába, szemétledobóba nem eshetett?

2020. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
A zuhanást túlélhette, de utána nem jutott messzire szegény.
2020. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora zuhanást már nem élnek túl a cicák. A talpra esés ilyen magasból is működik, de közben összetörnek a csontjai. Ki kell plakátolni a környéken.
2020. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyobb a valószínűsége, hogy véletlen pont lement a lifttel (besétált, lehívták, lenn kisétált), mint hogy túlél 9 emelet zuhanást majd elszalad.
2020. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

A mienk 5 emeletnyi zuhanst tulelt, de akkor meg fiatal volt. Utana elsore nem talaltuk, par ora mulva csongettek hogy a lepcsohaz ajtajanal reszketve gubozik egy macska. A mienk volt. Az ijedtsegen kivul semmi baja nem volt. De ismetlem fiatal volt (1-2 eves) es fuves reszre zuhant.


9.-rol az alapjan, hogy ember is tulelheti ha valami ruganyos bokorra esik vagy fara azt tudnam elkepzelni, hogy ha novnyekre esett (persze nem kiszaradt fara vagy virgkarora), es a macska nem idos (azaz nem konnyen torik a csontja meg), akkor talan tulelte, de ijedteben biztos elszaladt es mivel egy panelben mar eleg sokan laknak meg lakotelepen igy lehet nem tud(ott) hova visszatalalni. Sajnos ha megserult akkor lehet elbujt valahol es ott halt meg vagy elkapta kutya (de akkor azt neked senki nem vallja be) vagy elutotte raadasnak egy auto es akkor az se lesz meg.


A kiplakatolas jo otlet!


Masik a nehez uvegajtot csak a macska tulajdonosa tudja nyitni? Nincs szomszed aki meg ugyanahhoz az ajtohoz tartozik vagy takarito aki johet es van kulcsa hozza? Mert tudok olyanrol is, hogy a macskatarto epp csak kinyitotta a sajat ajtajat es huss kiszokott a macska. Na ha ezt pl a lassu nagymama teszi vagy a takarito akkor lehet eszre se veszik hogy a macs meglogott mellettuk. Igy akar arrais lehet esely hogy lepcsohazon belul valaki beengedte es epp etetgeti.

2020. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
A mi macskánk a 2. emeletről nem volt hajlandó soha leugrani, ne röhögtess már, hogy egy macsek csakúgy leugrik a 9.-ről.
2020. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6. Vagy leesik.


Mi a IV. emeleten lakunk. Nálunk egyszer véletlenül nyitva maradt az ablak, amíg lementem 5 percre valamiért. Amikor mentem vissza, az utcáról láttam, hogy a keskeny, csúszós, nem is teljesen egyenes fém párkányról helyezkedik a macskám, hogy megpróbáljon átugrani a másik szoba ablakjához tartozó párkányra. Szerencsére anyukám otthon fürdött... Felhívtam, megcsörgette a tápot és ezért inkább bement az ugrás helyett.


De simán le eshetett volna, hiszen otthon a pocokról is le szokott.

2020. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is majdnem leesett. Új lakásba költöztünk, a régiben nem volt erkély, hanem minden ablakon szúnyogháló, ott sosem kellett a cicát figyelni.

Amíg kipakoltunk az új lakásban , őfelsége kiment az erkélyre. Azt láttam, hogy négy lábbal kapaszkodik és billeg az erkély korlátján.Soha többet nem mehetett ki.

2020. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Le akart vadászni egy galambot, de elvitte a sas.

Vagy valaki kiengedte az ajtón, vagy észre se vették, és kiment, majd lelépcsőzött, vagy valaki felkapta és elvitte. Vagy ott röhög a szekrény alatt.

2020. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A macskák nem tériszonyosok, így egy bérházi ablak elég veszélyes számukra pláne, hogy onnan tökéletes a mozizás a madarakra. Ismerősömnek a hatodikról esett ki pont így. Az egyik lába húzódott meg, de más baja nem lett.
2020. okt. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!