Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mért szeret a cicám a vadászgö...

Mért szeret a cicám a vadászgörény ketrecében kuksolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az én cicám egy ivaros kadúr cica,akit egyszer bevittem a szobámba.A görényem ki volt engedve,összeengedtem őket de a cicának nem tetszett a göri viselkedése.Később bement a görény ketrecébe megette a kajamaradékot és felment a második szintre.Lefeküdt és elaludt.Attól fogva akármikor beviszem ha nincs kaja a ketrecben akkor is egyből oda megy és befekszik a "helyére".Még valami!Ha becsukom a ketrec ajtaját addig pfozgatja és "rángatja" amég ki nem nyílik,csak akkor nem megy be ha bezárom.
2010. aug. 9. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Sztem egyszerűen csak jobban szeret ott lenni mint a saját helyén. Kínálj fel neki a lakásban több helyet is és majd kiválasztja vmelyiket.
2010. aug. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

nem volt szimpi neki a görény, és ezért foglalta el a helyét. az is tipikus hogy megette a kajáját :D

ezzel akar neki jelezni, hogy itt ő az úr, és bármit megtehet. :)

2010. aug. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És a vadigöri mit szól ehhez? Hagyja, hogy egy macskusz-bacskusz csak úgy lelökje a trónról?
2010. aug. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Vegyél neki is egy olyan függőágyat, az tetszett meg neki és szereld fel valahol a szobában.
2010. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A görit nem érdekli.Ő játszik tovább a szobában:)Egyébként nem a függőágyban szokott feküdni,azt nem szereti csak a szilárd részeken tartózkodik.Köszi a válaszokat!
2010. aug. 9. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!