Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskanáthát ember elkaphat?...

Macskanáthát ember elkaphat? és vadászgörény?

Figyelt kérdés
macskanáthás az a kiscica is ami őszi cica,pár hetes vagy hónapos és tiszta takony meg alig kap levegőt?esetleg szenved mire elpusztul?vagy az fogzásba vagy megfázásba vagy tüdőgyulladásba hal meg?
2010. nov. 17. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos tudná megmondani, mi a baja. A fogzás alatt (ha jól tudom, úgy fél éves kora körül van) nyűgösebb, nem tud úgy rágni, fogékonyabb a betegségekre, de csupán a fogzástól nem lesz náthás és nem is pusztul el. Szimplán meg is fázhatott.

A macskanáthát nem kaphatja el ember. Szerintem vadászgörény se.

2010. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

......

Nyugodt lehetsz drága, te biztonságban vagy, viszont szegény kiscica életveszélyben. Bár gondolom ez téged a legkevésbé sem izgat, különben már rég állatorvoshoz vitted volna.

Szerinted szenved ha alig kap levegőt? Te szenvedsz amikor influenzásan, lázasan ,taknyosan, fejfájással, stb, fekszel otthon és megmozdulni alig bírsz?

Egyébként iszonyat zavarosan fogalmazol, a felét nem érteni. Én évfolyam első voltam szövegértésből, és fogalmazásból, te hányas voltál?

2010. nov. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm bunkókám a választ!nincs cicám csak kérdeztem,hogy a késői születésű kismacska az a fogzásba vagy mibe pusztul el?Az őszi cica ugyanis elhullik kint már!Sokat látni errefelé a faluban.viszunt munkatársamnak van egy vadászgörénye amit a pajtában tart.(párja vadászni jár vele) és ott is előfordul,hogy ilyen késői kismacska van.Amit nem tudnak elajándékozni ősszel az általában elpusztul.tavasszal nincs gond.én kérlek szépen 3diplomás férfi vagyok és igaz borsodi vagyok,de jelenleg Budapesten dolgozok a saját cégem irodájába.állat tartásra nincs időm csak kiváncsi voltam a tapasztalt cicatartók véleményére.te meg kisszivem olvasd el a kérdést és ha lehet csak arra próbálj válaszolni mert kommentet nem kért a kutya se....te agyoniskolázott....
2010. nov. 18. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen sajnos elpusztulnak jórészt a későn született egyedek :( gyengék már a hideghez.Nálunk itt falun is sürün előfordul.Aztán hamar el is pusztul szegényke ha már elkapta.Becsipásodik rendesen.Ilyenkor nem értem miért nem viszik az emberek orvoshoz őket.Talán nem fontos vagy nincs rá keret?Görényem sose volt,erre nem tudok választ adni.De ember nem kaphatja el a macskanáthát mert az virussal terjed és nem megfázással!
2010. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy borsod megye? Nincs több kérdésem...A 3 diplomádat libán vetted?
2010. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Budapesten tanultam...Attól,hogy valaki falusi vagy más megyei még nem kell lekezelni,lenézni egy városi bunkónak!
2010. nov. 21. 21:53
 7/8 A kérdező kommentje:
Ember nem kaphatja el és a görény sem!A cica viszont sokat szenved ha nem kap orvosi ellátást!
2010. nov. 22. 16:30
 8/8 anonim ***** válasza:
ez a vélemény...
2010. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!