Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vadászgörény és macska?

Vadászgörény és macska?

Figyelt kérdés
kb. 2,5 éves a vadászgörényem és most lesz egy kb. 2hónapos kiscicám..szerintetek összeszoktathatóak?
2009. dec. 10. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Én nem tudtam őket összeszoktatni...a vadászgörény VAD ehez..mindjárt foggal közeledik:S a kiskutyámmal sem volt jóban...:S
2009. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha egy szobába rakod őket,a görény egy perc alatt ki is nyírhatja..nálunk sincsenek barátságba a macskák,meg a görény :D
2009. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hát az nem túl jó:S

de gondolom ez minden állatnál máshogy van:) remélem az én görényem kedves lesz:)

2009. dec. 10. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha együtt nőnek fel kiskoruktól kezdve akkor lehet, de egyébként tényleg könnyen kinyírhatja egy felnőtt görény a cicát, szóval inkább ne tarts mindkettőt.
2009. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
nekem haveromnak van görénye és mellette 4 macska. a macskákat úgy fogadták be és nagyon jól megvannak. szóval ez télleg állattól függ. jó, eleinte voltak "harcok" de mostmár együtt alszanak szóval :)
2009. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Tényleg vigyázz vele, mert egy macska se ellenség egy kifejlett görinek, nem hogy egy cica.

De szerintem lehet göri függő is, tehát görénye válogatja, ha nem érzi magát veszélybe, akkor talán nem támadja meg.

De szerintem próbáld összeszoktatni őket, valamelyiket bezárod egy ketreceb és odaviszed hozzá a másikat és ez azért biztonságosnak mondható:D

Csak ügyesen!

2010. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

nálunk a görények játszanak a macskákkal.

egymást kergetik. tök aranyosak :)

de ez télleg állat függő. ha ott vagy nem fogja kinyirni. mi sem szoktuk öket magukra hagyni...mert...kitudja. :)

probáld ki

2011. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem mernék kiscicát rakni felnőtt görény mellé. Csak óvatosan mutasd be őket egymásnak, és legyél nagyon résen, mert a cica könnyen pórul járhat, ha a görénynek nem tetszik, vagy ha túl durván akar játszani a macskával.
2011. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!