Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szfinxek nem sértik fel a...

A szfinxek nem sértik fel a bőrüket ha vakaróznak/játszanak?

Figyelt kérdés

Tudom buta kérdés, de elgondolkodtam, hogy ha úgy játszik 2 ilyen macska mint ahogy a szőrös társaik abból nem lesz sérülés?

Esetleg valami spéci körömvágásra van szükségük?



2020. okt. 24. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem, a kopasz macskák nem sértik fel egymás bőrét
2020. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%

Gyengébbek kedvéért: [link]

Kérdésedre a válasz nem, nem sértik fel a bőrüket.

2020. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Vakarózás: Nem, nem hülyék szegények hogy véresre kaparják a bőrüket. Persze kullancsot, fertőzött bőrt lehet hogy elkaparnak, akárcsak a szőrös társaik.

Játék: Szerintem minden macskánál megesik a játék közbeni sérülés, bajuszleharapdálás.

Ezt úgy képzeld el, mint egy vékony pólót. Kb. annyit véd a szőr is. De a macskák is érzik a külömbséget

2020. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Második vagyok.

Köszi a lepontozást az illetékeseknek. Ha nem töröltették volna az első kb 4 választ, érthető lenne miért tettem oda a linket... 🙄

2020. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én mindenkit felpontoztam kivétel nélkül.

Köszönöm a válaszokat.

2020. okt. 25. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Előfordulhat játék közben, de nagyon ritka. Szokták vágni a karmaikat, ezáltal még kevesebb esély van rá.
2020. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Antalbaba ***** válasza:
100%
Igyekszem tompán tartani a körmét (én vágom, ő koptatja simára), néha így is belekap főleg a nyakába. Vér nem folyik, csak egy kis var szokott emlékeztetni a balesetre. Másik macska nincs, a kutyával meg nem karmolásszák egymást;-)
2020. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!