Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj ha a cica csak havonta 6...

Baj ha a cica csak havonta 6 konzervet eszik?

Figyelt kérdés

Wild Freedom száraztápot kap és havonta 6 db 400 grammos Wild Freedom konzervet kap.

Sokan úgy etetik a cicát hogy reggel este konzerv és egész nap száraztáp.

Baj ha csak ennyi konzervet kap?


2020. okt. 27. 21:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

Bocsi, azt nem figyeltem. Csak az etelmaradekos ostobat....😤🤦


Ha nem sovany, es nem latod ehesnek. Akkor nincs gond szerintem.

2020. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Lehetséges hogy mégis valamiből lecsippantok, hogy minden nap tudjon konzervet enni, így a konzerv 15000Ft lesz + a száraztáp 4 hónapig kitart.

Egyébként Smilláról váltottunk át Wild Freedomra.

2020. okt. 27. 21:52
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

De miert eteted konzervvel? Mikor az elsodleges a szaraztap. A fogainak is az kell.

A konzerv aran megvehtsz csirkecombot, szivet, majat, tengerihalfilet is. Furjtojast stb.

100x jobb lesz es jobban el is telitodik, mint akarmilyen jo konzervtol.

2020. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nagyon keveset iszik, ezért kell sok konzerv neki, állatorvos javaslatára.

Hússal pedig nem akarom etetni mivel undorodok mindenféle hústól.

2020. okt. 27. 22:48
 15/18 anonim ***** válasza:
27%

14-es

attól mert te undorodsz attól a macska ragadozó...

húst neki xd

2020. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem baj, hacsak az orvos nem mondja azt, hogy többet kellene ennie.

Az enyémek alapjáraton száraztápot esznek (Brit Premium), este kapnak enni, mint minden más állat is a családban. Időnként amikor olyan helyen járok, hogy tudok nekik jó minőségű konzervet venni, akkor táp helyett kapják azt, ugyanúgy este és annyit, amennyi a testtömegüknek megfelelő napi mennyiség. Illetve harmadik opció, ha éppen olyat főzök amiben hús is van, és ők is kaphatják (például csirkemell), akkor úgy intézem a dolgokat, hogy nekik is jusson vacsira a nyers husiból. Szerencsére az én cicáim elég sokat isznak, így nem kell sokat agyalnom, hogy miből mennyit kapnak.

Ha kevésnek érzed a konzervet, és attól nyugodtabb vagy, adhatsz neki több konzervet, amit írsz az nagyon jó minőségű.

2020. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha állatorovos is zt mondta, hogy kapjon többet, akkor többet adj neki. 100-100 gramm reggel-este az jó, de lehet, hogy valami nedvesebb kellene, mi is wild freedomot eszünk, de ez elég száraz, mármint nincs annyi szaft benne.

Vagy egy 100 grammos alutasak, ami vizesebb, azt kétfelé, akkor elég kevesebb.

2020. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az enyém sem iszik eleget, volt, hogy a húgyhólyagjában "lerakódások" voltak (nem húgykő). Piciként meg sokáig csak fecskendőből ivott...

Azt szoktam csinálni, hogy a nedves kajához is mindig rakok egy kis vizet pluszban, illetve azt is észrevettem, hogy mikor én iszom, akkor ő is kérne. Ezért van a szobában neki is egy pohár, amiből ihat :) mert amúgy ki nem menne a vizéhez.

2020. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!