Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a különbség (Viselkedésben!...

Mi a különbség (Viselkedésben! ) a fiú és a lány cicák között?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy a lány mondjuk bújósabb, stb...

Fajtiszta cicát szeretnék, szobában tartanám! Sajnos nagyon nehéz lány cicához jutni, ezért gondolkodom a fiúban. De attól tartok, ők sokkal rosszabbak =).


2010. aug. 9. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem állattól függ. Nem lehet mindig álatlánosítani. Nekem lány cicám van, de mindenki azt mondja róla, hogy úgy is néz ki, és úgy is viselkedik, mint egy fiú. Néha nagyon agresszív tud lenni. Csak akkor simizhetem meg, ha engedi.
2010. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiu aki akarja, a lány akit akarnak..:D
2010. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdezel, alaptétel az ivartalanítás, különben tüzeléskor teljesen be fognak vadulni, nemtől függetlenül.

Egyébként én a lánycicákra voksolok.

Kiscicaként a fiú kedvesebb ugyan, de mert a macska többet felnőtt, mint kölyök, ez csak adalékinformáció. A fiú jelöl, ha ivaros, és vadabb is, minden bútort karomélesítőnek néz. Bagzáskor képes az élősúlyának a felére lefogyni szerelmi bánatában, és folyton szökne. Ivartalanítva kevésbé büdös a pipije, és lényegesen nyugodtabb.

A lánycica kölyökként fura bogár, meg kell harcolni a szeretetéért, de felnőttként utolérhetetlenül kedves és barátságos cica lesz. Sokkal jobban kötődik a házhoz és a gazdihoz, mint az ivaros kandúr, és jobban oda is figyel az emberre. Ha ivartalanítod, nem fog kölykölni sem, és nagyon sokáig eléldegél veled nyugodtan - ami remélem, az ivartalanított kandúrra is igaznak bizonyul majd, mert nekem most éppen az van. :)

2010. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez általánosítás! Nem minden macskára jellemző! Erről beszéltem! Az enyém tökre fiúként viselkedik!
2010. aug. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!