Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor a macska bosszúból az...

Mikor a macska bosszúból az ágyra pisilt, egy idő után megelégeltük és bele nyomtuk a noziját hogy lássa mit tett és hogy ez rossz dolog. Azóta nem csinált semmi bepisilős dolgot többet. Ez rossz lenne?

Figyelt kérdés

Meséltem ismerősömnek és ki volt akadva hogy bele nyomtuk az orrát. Nem nagyon csak egy picit.

Nem ütöttük meg a macskát és nem is fogjuk sosem.


2020. okt. 29. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Kezdõdik....
2020. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2020. okt. 29. 14:05
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként egyáltalán nem baj, de ezzel a kérdéssel egy lavinát indítasz a sok macska õrült között(nekem is van cicám és kutyám is)
2020. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem sem baj. Hiszen a macska is tudja hogy rosszat tett. Ismerosom szerint allatkinzo vagyok emiatt. 😃
2020. okt. 29. 14:15
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Az is vagy. Idiota es allatkinzo.
2020. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolso neked sem lehet sok sutnivalod :)
2020. okt. 29. 14:25
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Akik ilyen szavakkal dobálóznak, hogy állatkínzó, azoknak elmondanám, hogy az állattartáshoz az állat "nevelése" is hozzátartozik.
2020. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom az ismerősödnek és az ötös válaszolónak fingja sincs az állatok "neveléséről". Pontosan azt tetted, amit kell, jelezted a cicónak hogy ez így nem oké. Viszont jó lenne tudni a bepisilés okát, ha tényleg csak egy szimpla bosszúpisiről van szó, akkor oké, de ha valami baja van a cicának akkor azt orvosolni kell, legyen szó az stresszről, egyéb problémáról, vagy akár szervi bajról. De egyébként helyesen cselekedtél, ha valami olyat csinál a cica, amit nem kellene akkor azt jelezni kell neki. Indulat nélkül és következetesen. Sokak szerint már ez is állatkínzás és azt képzelik, hogy a kismacska pl magától ki fogja találni, hogy ne harapjon/karmoljon szét játékból, aztán jön a kérdés egy év múlva, hogy terrorizálja a családot a macska, mit csináljanak. Az anyacica is odakap, ha elveti a súlykot a kis szőrgombóc.
2020. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%

A fejet beleverni a hugyba nem azonos a "kovetkezetes nevelessel".

Anyadhoz mit szoltal volna ha ezt teszi veled mert bepisilsz gyerekkent az agyba?!

Idiota! Nem valo neked, csak plussallat.

2020. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
A beleverte a fejet es az odanyomta az orrat hogy megmutassa a macskanak miert merges, teljesen mas. Ket kulon dolog. Tudod mi allatkinzas meg eroszakos neveles? Ha hagyjak pisiben kakiban az allatot szenvedni, vagy szo szerint belenyomjak a pofajat hogy osszekenje magat. 3 kutyank van, ha valamelyik bejelol bosszubol/dominanciabol annak ellenere is, hogy orakig lent vagyunk es tudjak hogy nem szabad, en is odaviszem oket es megmutatom nekik, hogy tudjak miert vagyok merges. Ilyenkor meg is szunik a problema honapokig.
2020. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!